reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

no to życz mi synka drugiego :) bo fajnie by było jeszcze do parki sobie kiedyś zrobić:D

widzisz- ja słyszałam że na chłopca to ma byc okrągły i taki "pełny" a na dziewuszkę sterczący, więc też się u Ciebie zgadza:p

atram
a gdzie Ty się podziewasz że na głównym Cie wogóle nie ma? już sie dziewczynki o Ciebie dopytują!!

jakos nie mam weny na kompa ostatnio
leze ile sie da, bo sie ostatnio kiepsko czulam
zgaga mi chce rure wypalic
wymiotuje i mnie muli
generlanie dupnie sie czuje ...




bliźniaczy ??? to raczej Rabbit

tak, tak moj blad
chodzilo mi o rabbit ;-)oczywiscie ze piekny blizniaczy brzuszek


twoj Rudson rozniez piekny :-)





35+6
e0itzl.jpg

24zwxnq.jpg


ciezko mi juz jak fix
 
Ostatnia edycja:
reklama
atram widać że ci ciężko, nawet na zdjęciu się nie uśmiechasz tak jak wcześniej. Brzuś ci w miejscu stanął i chyba się obniża?? Już końcówa...ja też haftuje od paru dni...dzidki już za duże.
 
sivi
a właśnie że będzie dziewczynka- Emilka.
I w moim przypadku wszystie baby przepowiadały dziewczynke, bo pdobno taki sterczący brzuchol...
poza tym to może kształtem podobny do Twojego kochana, ale za to jaka grubasna jestem z porównaniu z Tobą!
piekna i bestia można by rzec:p ( oczywiście ja to drugie ):p

To moj brzuch wyglada na chlopca to ja juz nie wiem:eek:
Dowiemy sie za 3tyg:-D:-D:-D
 
Ewa śliczna piłeczka, wg mnie twój brzuszek jest okrągły, czyli jak na dziewuchę :)

Atram super wglądasz jak zwykle!! Nie smutaj się, już niewiele ci do końca zostało. Mnie też męczy zgaga all day :/
 
nie no u mnie na stówę dziewczynka, już sama jak widzę usg to jestem w stanie jej piczkę wypatrzyć:D hehe

werka
jakby nie wyglądał, to ja w te zabobony nie wierzę:p

atram
pomimo zmęczenia wyglądasz super!
tlyko brzuszek Ci urósł, aż zazdroszczę nooo...
i znowu jakieś zakupy z primarku??? że też masz jeszcze siłę! ja nie wiem czy bym sie do przymierzalni zmieściła...?!
 
atram widać że ci ciężko, nawet na zdjęciu się nie uśmiechasz tak jak wcześniej. Brzuś ci w miejscu stanął i chyba się obniża?? Już końcówa...ja też haftuje od paru dni...dzidki już za duże.
no ciezko, ciezko i tez mi sie wydaje, ze brzun lapie prawo grawitacji ;)

Ewa śliczna piłeczka, wg mnie twój brzuszek jest okrągły, czyli jak na dziewuchę :)

Atram super wglądasz jak zwykle!! Nie smutaj się, już niewiele ci do końca zostało. Mnie też męczy zgaga all day :/

nie no u mnie na stówę dziewczynka, już sama jak widzę usg to jestem w stanie jej piczkę wypatrzyć:D hehe

werka
jakby nie wyglądał, to ja w te zabobony nie wierzę:p

atram
pomimo zmęczenia wyglądasz super!
tlyko brzuszek Ci urósł, aż zazdroszczę nooo...
i znowu jakieś zakupy z primarku??? że też masz jeszcze siłę! ja nie wiem czy bym sie do przymierzalni zmieściła...?!

zartujesz chyba, ze tyko brzuch
cala jestem juz duza , przynajmniej sie tak czuje
jak taka foka ;P
w koncu 15 kg na plusie o czyms swiadczy



Gdybym miała tylko dostęp do Primarku, juz ja bym znalazła siłę na mały wypad:-)

:) ja juz niechetnie jezdze na zakupy ale jak juz jade to do mojej swiatyni musze wejsc zawsze :))
tym razem wlasnie bylam kupoic sobie dresik welurkowy, koszule do szpitala , papciuchu i majtasy
 
reklama
Do góry