reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

sivi
a właśnie że będzie dziewczynka- Emilka.
I w moim przypadku wszystie baby przepowiadały dziewczynke, bo pdobno taki sterczący brzuchol...
poza tym to może kształtem podobny do Twojego kochana, ale za to jaka grubasna jestem z porównaniu z Tobą!
piekna i bestia można by rzec:p ( oczywiście ja to drugie ):p
 
reklama
sivi
a właśnie że będzie dziewczynka- Emilka.
I w moim przypadku wszystie baby przepowiadały dziewczynke, bo pdobno taki sterczący brzuchol...
poza tym to może kształtem podobny do Twojego kochana, ale za to jaka grubasna jestem z porównaniu z Tobą!
piekna i bestia można by rzec:p ( oczywiście ja to drugie ):p

serio?? to co mi się pokićkało że ty z syneczkiem??? jakoś mi chyba wyglądasz na mamę chłopca :-D
 
O WOW Miłka ale brzuchol :szok::szok::-):-):-)

Mój brzuchol - prawie 37 tydzień



Ale masz bajerancki brzuszek a pępek jak sterczy fajnie :)

Rudson, Miłka śliczne kształtne brzuszki! Zazdroszcze braku rozstępów...:-)

Mileczkowy brzuń u progu 9 miesiąca :D

Zobacz załącznik 388051

Zobacz załącznik 388052

Bardzo ładnie kochana, laseczka jak się patrzy :)


Zgrabniutki i fajniutki, trzymasz się dzielnie kobieto :*

"a ja rosnę i rosnę" :)
nasz 33 tc i 107 cm obwodu

Ewcia śliczności:) A Ty wyglądasz kwitnąco :)
 
serio?? to co mi się pokićkało że ty z syneczkiem??? jakoś mi chyba wyglądasz na mamę chłopca :-D
no to życz mi synka drugiego :) bo fajnie by było jeszcze do parki sobie kiedyś zrobić:D
Ewcia śliczny brzunio,
mi wszyscy mówią że będzie synek bo niby szpiczasty
i piłkowaty :sorry: a tu też ma być dziewuszka
widzisz- ja słyszałam że na chłopca to ma byc okrągły i taki "pełny" a na dziewuszkę sterczący, więc też się u Ciebie zgadza:p

atram
a gdzie Ty się podziewasz że na głównym Cie wogóle nie ma? już sie dziewczynki o Ciebie dopytują!!
 
z tymi brzuszkami to nie wierze bo z pierwszą córką to miałam taki ''rozlazły'' brzuch a teraz jak piłka i każdy mówił że będzie chłopak a będzie druga córa
 
reklama
Do góry