reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

reklama
malutka gratuluje odwagi w eksperymentowaniu na glowie
ja jestem zrypana na punkcie moich wlosow
raz w zyciu mialam krotkie, moze dwa , trzy razy do ramion a teraz ciagle dlugie

tak samo a kolorem, niby bym cos chciala zmienic,a jak przychodzi co do czego to zamulam hehe
i znowu wychodze w blond, czasami dodam wiecej ciemnych, czasami mniej, ale generalnie jasna glowa musi byc
byle nie platynowa, bo tego nie lubie u siebie
wole cieply odcien blondu

raz sobie zaszalalam i piedzielnelam oberzyne z baklazenem pomieszana , w pracy nikt mnie nie poznal , sama siebie rano nie poznalam, kolor byl mega, ale nie dla mnie i dlatego szybko znowu wracalam do jasnych hahah

ja to jak taka konserwa :-D
 
Atram ja tak samo. Eksperymentuje tylko i wyłacznie z długością włosów i to zaledwie na przestrzeni ok 10cm :). Kolor ciepły blond obowiązkowy, raz dodałam ciemne pasemka i jakoś tak niezbyt pięknie u mnie to wyglądało wiec szybko wróciłam to swojej starej fryzury :). a może się odważę i wkleję fotkę nie ograniczajacą się tylko do brzucha.... :).
 
malutka
brzuszek to normalnie aż strach, może lepiej nie chodź jednak bo serio Ci sie oderwie! albo skóra Ci sie naciągnie do kolan... albo chociaż go poidtrzymuj!! poza tym wyglądasz super=- nic tłuszczyku, sam brzuchol, nie dziwie sie że ciężki zresztą... chociaż mógłby już sobie darować te ceregiele i wyłazić Twój bobo...

coi do włosów ja też eksperymentowałam, miałam w życiu już ze 100 fryzur na głowie i kolorow też od groma, ale jak już doszłam do czarnego to sie zatrzymałam bo z czarnego to zabardzo sie nic nie da zrobić. Mi to nawet dekoloryzacja średnio pomogła... ogólnie podobały mi sie ciemne ale moje włosy nie wytrzymywały ciągłego farvbowania, wypadały i wogóle... teraz mam króciutkie i czekam aż odrośnie mój kolor i zobaczymy co wymyśle potem:p
a Tobie ładnie w tych na jezyka faktycznie zgadzam się, ale tez pamiętam jak wkleiłas kiedyś fotkę chyba w zimie robioną i miałaś dłuższe i pasemka blond i też było ładnie!
 
reklama
Do góry