reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

reklama
ja to już czasami się zastanawiam, jaki brzuch będzie po :-D ale pewnie będzie długo schodził przynajmniej u mnie, bo mięśnie mam słabe po mamusi, siostra za to na drugi dzień po pierwszym porodzie miała brzuch jak deska, ze nikt by nie powiedział, ze dopiero co urodziła

pozazdroscic siostrze :)
moze nie bedzie tak zle u ciebie !!


super brzuszek :)
 
pozazdroscic siostrze :)
moze nie bedzie tak zle u ciebie !!
aż taką optymistką niestety nie jestem :/ siostra ani nikt w rodzinie nie ma rozstępów, a ja tak więc pewnie i wielki bebech pozostanie, ale chcę kupić pas ściągający, więc liczę że cosik zdziała, chociaż w cuda nie wierzę.

rabbit jak na bliźniaki to masz mały brzuszek :) ja mam taki z jednym dzieciem :tak:
 
ilonka może nie jest mega duży....ale kurdę wiecie jaki on ciężki...masakrycznie....:/ ja już rady nie daje....siedzieć nie mogę i bardzo skóra mnie boli....
 
Słońce mogę sobie to tylko wyobrazić ale to juz koncówka juz ostatnie dni !!!!!!!:) Zresztą masz co dzwigać, dzieciaczki pięknie sobie wazą a to najwazniejsze !!!!!!!!! :) pomysl jaka bedziesz szczęśliwa jak juz je wydostaną :D Nie moge sie juz doczekac :D

kurcze a dopiero co oznajmiłaś ze bedą dwa bąble a tu juz koncówka !!!!!!!!!jak to zleciało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szkoda tylko ze ze Hopee sie nie udało :(((((((((((((((((
 
Ostatnia edycja:
Rabbit ja jestem zachwycona Twoim brzuszkiem, ma mego śliczny kształt i w dodatku nie wygląda na podwójne mieszkanko. Mój z niektórej perspektywy na wiekszy wygląda... i chyba jest...
 
reklama
Do góry