reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

reklama
Ale brzuchatki z Was. Teraz przypomnijcie sobie zdjęcia z początku ciąży jak się wydawało, że coś już widać
Muszę mojego o parę fotek poprosić bo w sumie to mam ich jak na lekarstwo.
 
Rudson, Miłka śliczne kształtne brzuszki! Zazdroszcze braku rozstępów...:-)

Mileczkowy brzuń u progu 9 miesiąca :D

Zobacz załącznik 388051

Zobacz załącznik 388052

sliczny brzusio :))

Ale brzuchatki z Was. Teraz przypomnijcie sobie zdjęcia z początku ciąży jak się wydawało, że coś już widać
Muszę mojego o parę fotek poprosić bo w sumie to mam ich jak na lekarstwo.

oj zebys wiedziala ja ostatnio ogladalam foty swoje z poczatku jaka dumna bylam , ze juz cos widac i taki duzy sie wydawal wtedy :)
porownanie z tym z dzisiaj rewelacyjne hehe
 
ja to już czasami się zastanawiam, jaki brzuch będzie po :-D ale pewnie będzie długo schodził przynajmniej u mnie, bo mięśnie mam słabe po mamusi, siostra za to na drugi dzień po pierwszym porodzie miała brzuch jak deska, ze nikt by nie powiedział, ze dopiero co urodziła
 
reklama
Kochana jak na bliźniaczy brzuszek wygląda naprawdę bardzo zgrabnie :D Ja chyba miałam bardzo podobny pod koniec juz :D moze uda mi sie znaleść fotkę to wstawie :)
 
Do góry