reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

reklama
A to i ja się 'pochwalę' brzuszkiem... mój jest malutki......każdy tylko mi mówi, że mały i się martwi o mnie że coś nie tak :/

27tc4d
 

Załączniki

  • SDC12124.jpg
    SDC12124.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 87
  • SDC12126.jpg
    SDC12126.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 81
lady nie martw sie jedne mają większe brzuchalki a inne mniejsze:-) ja też nie mam za dużego, ważne że dzidzia w środku rośnie, brzuch nie musi:-p
 
Laydy87 brzuszek bardzo ładny i wcale nie jest za mały. Chyba, ze lekarz powiedział, że coś z nim nie tak. Opinia innych się raczej nie przejmuj.
 
No co Ty Lady wcale nie maly:-), ja mam prawie identyczny, jak nie mniejszy...wszystko kewstia budowy i predyspozycji a z malego brzucha to nic tylko sie cieszyc trzeba:), mniejsze obciążenie dla kręgosłupa, mniejsza szansa na rozstepy, jest po prostu wygodniej:) zreszta jaki by nie byl maly, wielki okragły, szpiczaty, rozlazły, z rozstepami, czy bez nie mamy na to wplywu i musimy go kochac takim jak jest:) Oby tylko maluch sie dobrze rozwijał:)
No to z dzis rana zdjęcia jakosc nienajlepsza, ale i tak cud ze sie w koncu zmobilizowałam:)2011-11-17 07.24.46.jpg2011-11-17 07.31.30.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dziękuje:) No faktycznie do kolosów nie należy:) Ale jak patrze na zdjęcia z czerwca lipca to wyjsc z podziwu nie moge...Teraz juz sie z nim polubiłam bo jeszcze miesiac temu był jakis taki kwadratowy...i wygladałam jakbym wielkie wdzecie miała a nie była w ciąży:/ Teraz zrobil sie bardziej pilkowaty i kształtny:)
 
reklama
paluszek sliczny brzuszek moj chyba nawet przez tydzien urosl ;-) rosne jak na drozdzach ;-)
 
Do góry