reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

Justy_nka to ja mam zupełnie odwrotnie :-D bez opakowania jest jakiś mały, a jak się odzieję to wyglądam jak wieloryb :p

Jakość tragiczna, ale to niestety wina mojej drżącej ręki, jednak bardzo mi się podoba kształt wczorajszego brzusia :-)
P.S.
I oczywiście prezentacja mojego spadochronu, którego chyba nigdy nie zdejme :-D
28t5d.jpg 28t5d(1).jpg
 
reklama
Ja już nie mam wyboru, mam staniki 75 C, które już przed ciążą miałam wymienić, a ten jest 80E i jest dobry, czyli jak jeszcze biust urośnie to będzie śmiesznie :-D
W dodatku w moich stanikach już mnie bolą piersi :-(
 
Rozumiem, rozumiem ;-) ja mam jeszcze po przednie stare spadochrony więc je wykańczam do końca :-)

No ale zaraz założę i też Wam zademnonstruje mój brzuszek w 30 tyg. ;) ciekawe czy dużo urósł :-D
 
Dee_ śliczny masz brzusio:) wydaje się taki mały w porównaniu z moim.Ale przedwczoraj znów go mierzyłam i dalej było 103cm. Takrze ostatnio chyba stoi w miejscu:)
 
Dee śliczny masz brzusio:-D staniczek bardzo ładnie sie prezentuje, mówisz że taki wygodny to może i ja się skuszę...tylko że potrzebuję 75e, muszę zobaczyć czy ma facet rozmiar
 
reklama
Dziękuję, ja normalnie noszę 75 ;-) wzięłam 80 a zapięć jest aż 4 więc fajna regulacja :-)

też się się wczoraj zmierzyłam przez Was :p i mam 108cm
 
Do góry