reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

reklama
No to i ja się pochwalę:) zdjęcie z początku 20 tyg :) 0.jpeg

Chociaż na wadze wiekszych zmian nie ma to róznica w porównaniu z tym co było w czerwcu, czy na początku lipca jest kolosalna:)
 
Ostatnia edycja:
Super zgrabne brzuszki macie ;)

Mój się troszkę powiększył i już nie da się tak łatwo schylić ;) Co do pępka to też widzę jego dno, ale nie wyszedł mi. A to podobno zależy od tego jak został zwinięty po porodzie. Nie każda kobitka ma wypukły.
 
Paluszek śliczny brzuszek, ale nie mogłam się powstrzymać i zapytam- gdzie ty masz pupę :laugh2:? Z taką figurką to pewnie chwilę po porodzie nie będzie znaku że w ciąży byłaś :cool:
Magdabb ty również laska nebraska! Pewnie jak nałożysz coś luźniejszego to mało kto jest w stanie się kapnąć, że już połówkę ciąży przekroczyłaś ;)
 
reklama
Do góry