reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Naszych rosnących brzuszków ;)

Wstawię fotkę z okazji ukończonej połówki ciąży- równo 20 tc ;-)
Mam takie okołobrzuszkowe pytanie: czy wyskoczyły wam już pępki? Czytałam że tak po 18 tc pępek może (ale nie musi) wyskoczyć. Ja póki co zauważyłam tylko że mój się otworzył i ujawnił swoje dno, którego nigdy nie widziałam, bo jest z tych głębokich i zamkniętych :-D Mam nadzieję że nie wyskoczy, bo wentylek byłby długaśny :]
brzunio20.JPG
 
reklama
Super brzuszek.:-) Co do pepka, to ja tez mam gleboki i owszem, nadal jeszcze jest gleboki ale samo jego dno sie uwypukla juz od jakiegos tygodnia. Mysle ze w koncu caly wylezie na wierzch i skonczy sie na wypuklym.. Oswajam sie z ta mysla bo zawsze mnie odpychaly te wypukle pepki :-D
 
poroniona bardzo ładny brzuszek :) jaj mam pępek na razie bez zmian, ale pewnie nie długo wylezie.

Dziewczyny a mierzycie swoje brzuszki? Ja mierzę swój zawsze jak jest pełny tydzień rano, na razie średnio rośnie o 0,5cm/tydz.
 
reklama
ladne macie brzuszki.ja mam podobny. co do pepka to narazie mi nie wyszedl i mam nadzieje ze tak zostanie.bo zawsze lubilam swoj wklesniety pepuszek.narazie sie otworzyl i tez widze jego dno.
 
Do góry