reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Elifit - nie zrozum mnie zle, ale zazdroszcze tylka :p mi w ciazy poszlo z brzuch, w dupke i w uda, co pewnie widac jak wrzucam zdjecia, a Ty masz zgrabna, ciazowa pileczke i nic poza tym :-p
 
reklama
Trzeba przyznać,że tyłek super zgrabnie wygląda a brzuch już dość pokaźnych rozmiarów.
 
Hehe dzięki dziewczyny już gdzieś pisałam że taka moja uroda że tylko w brzuch idzie :) ;) a nogi patyki spodnie jeszcze sprzed ciąży założę. Ale niestety tak kolorowo nie jest po ciąży. Flak okropny miałam. Zobaczymy jak tym razem ;)
 
31tc :-)
31tc.jpg
 

Załączniki

  • 31tc.jpg
    31tc.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 68
No dokladnie :) zwlaszcza ze to wspolna praca moja i kolezanki. Na sesje profesjonalna nie bylo mnie stac... No ale pare zdjec dobrych wyszlo ;)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry