reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ale fajne brzuchole! Mój to olbrzym przy waszych maciupkach :)
 
reklama
Za dużo sie nie da porównać brzuszków bo na rożnych etapach jesteśmy a teraz z dnia na dzień większy także bellina tez urośniesz;p
 
Kopacz spory masz brzuch i wysoko, Martitka Twój wydaje się troszkę mniejszy. W moim dziś ktoś szaleje a już się martwiłam bo wczoraj jakoś spokojnie tam było.
 
u mnie całą niemal majówkę był podejrzany spokój, bardzo rzadko się ruszała. Mocno się tym martwiłam. Ale wczoraj o północy dała taki popis, że aż mąż był zdziwiony, że mała tak okrutnie traktuje mamę :)) no i dziś od rana powtórka z rozrywki :D cieszę się, że daje o sobie znać :happy:
 
Od wzrostu duzo zalezy i od tuszy ogolnie. U niektorych metr wydaje sie duzy a u niektorych mniejszy ;) ja to juz nie mierze ale przekroczylam setke i kazdy mowi ze duzy... Przytylam juz 12 kg i wszyscy mowia ze nic nie przytylam tylko brzuchol :D uf
 
reklama
Dziewczyny jezeli ktoras zainteresowana sesjami dla mam i bobasow to jutro w pytaniu na sniadanie swietna Karolina Gadowska do ktorej idziemy w piatek z chlopakiem uwiecznic brzuchola :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry