reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Oj nie stosuj czarnowidztwa ;-) Ja mam cały czas jakieś 3 - 3,5 kg na plusie a mała ma się dobrze.
 
reklama
To nie jest czarnowidztwo, tylko powtórka z rozrywki. Tylko wtedy chociaż ja miałam więcej na plusie. Tyle że Ty mocno wymiotowałaś chyba, a ja nie.
 
IMAG0728n.jpg
To ja i Franiu w prawie 35 tygodniu:)
 

Załączniki

  • IMAG0728n.jpg
    IMAG0728n.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 72
Makota, Hubson i Jagódka wasze brzuchu oprócz tego, że ładnie się prezentują to chyba raczej takie "szerokie" są. Mylę się?
Moja koleżanka z pracy przez kształt brzucha wywróżyła mi dziewczynkę i chyba się sprawdza, że chłopcami to te brzuchy szersze, a dziewczynkami bardziej spiczaste, jajowate. Niech rosną brzuchy na potęgę :)
 
No tak wymiotowałam sporo i 4kg mi wtedy spadło, to do tych 3.5 trza by te 4 chyba dodać... Ale nie martw się, każda ciąża jest inna, to trzeba myśleć, że nie będzie powtórki. A kiedy masz wizytę?
O i brzuszek mi się kolejny pojawił jak pisałam. A jaki kształtny ;-)
 
No właśnie, czyli nie 3,5 tylko 7,5:sorry2: Jakbym tak liczyła to w pierwszej ciąży przytyłam tylko 4kg, bo najpierw przez wymioty schudłam 6kg.

Lilla, wręcz przeciwnie, szerokie rozlane brzuchy są przy dziewczynkach (miałam taki z Klaudią), teraz mam taki bardziej do przodu, jajowaty. Z tyłu w ogóle nie widać ciąży, a poprzednio było widać
 
Ja tez mam taki do przodu a nie na boki chociaż mały dalej trochę w poprzek siedzi:) ja mam prawie 10 kg na plusie
 
Oj,ja nie mam szerokiego brzucha, wrecz przeciwnie. Jak napisala bellina, mam taki stozkowaty, zbity i kazdy twierdzi, ze malutki.

Jagodka, moj Igor tez hipotrofik (2300 w terminie) i anj w drugiej ciazy ani nic nie zapowiada w tej, tego nie mialam i nie mam.
Rozmiar brzucha i kg nie swiadcza o niczym tak na dobra sprawe...Mialas usg, ktore sugerowaloby, ze Adas przystopowal?
 
reklama
A ja wam powiem ze mam mniej wiecej taki sam brzuch przy Antku jaki miałam przy Zuzi. No moze teraz jest minimalnie większy, ale kształt pozostaje ten sam. Zatem chyba nie ma reguły.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry