reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków ;)

reklama
palindromea - też mam podobnie, myślę że to niestety zależy od wagi, same szczypiory na tym forum, to brzuszki mają "jednolite"
spokojnie wyrówna się, gdy dno macicy będzie podchodzić wyżej, nie wiem ile masz wzrostu, bo ja niewiele 156 i brzuch mi poprzednio taki wywaliło, że mogłabym szklankę postawić ;-)
na fejsie wrzucę zdjęcie z końcówki mojej ciąży, z obecnej nie mam jeszcze fotek [no nie podoba mi się teraz jeszcze mój brzuch - moim zdaniem mało ciążowy, dużo tłuszczowy ;-) ]
 
palindromea - też mam podobnie, myślę że to niestety zależy od wagi, same szczypiory na tym forum, to brzuszki mają "jednolite"
spokojnie wyrówna się, gdy dno macicy będzie podchodzić wyżej, nie wiem ile masz wzrostu, bo ja niewiele 156 i brzuch mi poprzednio taki wywaliło, że mogłabym szklankę postawić ;-)
na fejsie wrzucę zdjęcie z końcówki mojej ciąży, z obecnej nie mam jeszcze fotek [no nie podoba mi się teraz jeszcze mój brzuch - moim zdaniem mało ciążowy, dużo tłuszczowy ;-) ]
No to jesteś wyższa ode mnie (chyba, że założę obcasik :-p) Mam 154 cm wzrostu. a brzuszek zawsze miałam taki wysadzony do przodu. teraz to cała jestem wysadzona (tyłek, udziocha - moja zmora, bioderzyska). I już dogoniłam 70. 2,5 roku temu ważyłam 74, ale udało mi się zrzucić 15 kg (i 3 numery). Teraz mogę tyć, byle to nie ja, a Maluszek się powiększał.
 
ja teraz ważę 64, ale jeszcze w sierpniu ważyłam 71 [zaszłąm na diecie]
to pewnie będziemy podobnie wyglądać - łatwiej przeskoczyć niż obejść ;-)
 
Picture0036.jpg
Hejka dziewczyny a tak wyglada na dana chwile moj brzuchol,rano oczywiscie jest mniejszy niz wieczorem ale chyba wszystkie tak mamy.
 
no, bardzo ładnie brzuszek wygląda kejko :tak:

teri, Twój również śliczny.. :-)

w którym tyg. zaczęłyście widzieć powiększające się brzucholki?
 
Ostatnia edycja:
Kejko śliczny brzusio :)
Terri Twój też piękny :)

Ja zauważyłam większy brzuszek od 9tc. Mój mąż mówi, że teraz mój z dnia na dzień jest coraz więszy :)
 
reklama
w którym tyg. zaczęłyście widzieć powiększające się brzucholki?

Tak w sumie to zauważyłam kilka lat temu :laugh2: A teraz to w sumie nie zauważyłabym wcale gdyby nie to "przełamanie" i pęcznienie pod linią. To Aro zaczął mnie przekonywać, że on widzi i tak zaczęłam się przyglądać i stwierdzać "no może"... I tak nawet nie wiem kiedy się pojawił.
 
Do góry