reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków ;)

reklama
Ano rośnie powolutku :happy2: A tych pieprzyków to mam pełno na całym ciele, na samych plecach ponad setka. Są pod kontrolą onkologiczną (2 już trzeba było usunąć, 2 kolejne czekają). A jeden mam ciekawy - na powiece ;-)
 
Ja poszłam kiedyś z jednym, bo się szybko zaczął rozrastać - usunięty, zmiana łagodna. A drugi nagle zaczął ciemnieć, a okół niego zrobiła się biała otoczka (latem tam skóra nawet się nie zaróżowiała przy opalaniu). Lekarz stwierdził, że to znamię Suttona - niegroźne, ale żeby skóra odzyskała swój kolor trzeba usunąć. No i tak po roku po wycięciu powoli biała plama z pleców zaczęła maleć (chociaż jeszcze widać różnicę, bo mam dość ciemnawą karnację, a tam byłam jak córka piekarza). Teraz po tych dwóch akcjach mam je kontrolować, ale bez większego nerwa, czy stresa. Onkolog proponował mi usunięcie tych dużych, ale wyglądałabym jak narzeczona Frankensteina, więc sobie odpuściłam...
 
reklama
Do góry