reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria naszych brzuszków ;)

Jak ja Wam tych małych brzuszkow zazdraszczam, z takimi pewnie lżej .... no i po porodzie szybko do formy wrócicie:tak: Cudne:tak: takie ciążowe filigranówki:-)

Ja się czuję jak słonica i brzucha mam dużego, ostatnio mi się lekarz od usg zapytał, po tym jak powiedzialam że jestesm w 32 tyg czy bliźniaki, bo brzuszek spory:szok: Zdębiałam:-D
 
reklama
Nika, ja niby nie mam takiego dużego brzucha ale i mi strasznie cieżko.. Wstawać z pozycji leżącej zwłaszcza, kucac, schylac sie.. Plus moje kolana z którymi normalnie mam problemy juz ledwo wytrzymują dodatkowe kilogramy :( ale juz niedługo :)
 
W ostatnią niedzielę Przyjaciółka zrobiła mi sesję brzuszkową :-)
img_8589bwm.jpgimg_8611pm.jpg
 

Załączniki

  • img_8589bwm.jpg
    img_8589bwm.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 85
  • img_8611pm.jpg
    img_8611pm.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Do góry