reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria marcowych maluszków

agusiakemisia on mnie przez całą ciążę ani raz nie kopnął tak żeby mnie zabolało :happy2: ruszał się sporo i wypinał ale to były takie "zrównoważone" ruchy i zawsze wszystkim mówiłam że to będzie spokojne dziecko i rzeczywiście taki jest ;)) w ogóle prawie nie płacze tylko trochę jak jest głodny, cały czas się do wszystkich uśmiecha i bardzo dużo śpi :-)
a co do wygibasów to ma to po mnie, wierci się bardzo, co chwilę podczas snu pozycje zmienia zupełnie tak jak ja ;D
trokatka super sesja ja też będę musiała o jakiejś pomyśleć ale to jak młodego ze szpitala wypiszą, na razie odstawił antybiotyk i został dziś przeniesiony z inkubatorka na normalne łóżeczko, chcą go jeszcze potrzymać na obserwacji ale najgorsze chwile mamy już za sobą i wkrótce będzie z nami
 
reklama
Oglądam dzieciaczki. Wszystkie słodkie-do zjedzenia. Naprawdę prześliczne są. Małe cudeńka. Uważam, że zaraz po urodzeniu wszystkie te świeżynki są doskonałe-bez dwóch zdań. Uszka, noski, usteczka, wszystko małe i przeurocze. Dobrze, że ktoś kiedyś wymyślił aparat:-)
Gratuluje wszystkim mamom wspaniałych dzieciaczków!
 
Renia - twój synek ja zwykle powalił mnie:tak: jest bosski!
Trakotka - jak każda Jagódka, twoja jest przeuroczą i prześliczną dziewczynką, ciesz się póki możesz, bo po roczku zrobi się z niej taki łobuz że nie ogarniesz - uwierz wspomnisz moje słowa!!!!
Ivi - achhhh śpioszek :)
 
Dziękuje za przestrogę na przyszłość, ale widzę doświadczoną mama Jagody:-)
Narazie Nasza Jagoda jest grzeczna, choć z charakterem. Już teraz potrafi zmiękczyć nasze serca i coś na nas, rodzicach wymóc. Zobaczymy jak to będzie dalej.
 
reklama
Do góry