reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków

DSC05091.jpg

Tomuś:-)
 
reklama
mój Gabryś :)
zdj 150.jpg

wszystkie Dzieciaczki do zacałowania :)))
ja wrócę na forum jak mi tylko krocze pozwoli :p
pozdrawiam wszystkie lipcówko-sierpniówki :))):*
 
Filip- słodziak...a u ciebie tak zimno ze on taki ubrany?? Moj od kilku dni w samym bodziaku z krotkim rekawiem lezy lub nawet w samym pampersie a tu widze dres i czapke...a moze ja M. za chłodno ubieram...cholera straszny mam problem z tym ubieraniem :/
 
reklama
devi u nas jest chłodno, a ja chodzę tak po 16-tej na spacer, bo wcześniej nie mogę się ogarnąć. Wracamy tak o 19-tej. I u nas piździ od morza. Ale Piter jak był mały (z czerwca jest ) też cały czas bodziak tylko albo rampers. Widzę też różnicę, że każde dziecko jest inne, Filip uwielbia spać opatulony. W życiu nie myślałam że będę rożka po za szpitalem używać.

A no i ma katar od tygodnia :eek:, właśnie chyba mu zimno było raz w kąpieli i po, płakał a ja nie wpadłam jeszcze na pomysł, że może być mu zimno
 
Do góry