reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
PAOLCIA rośnie Ci z Julinki łamaczka męskich serc. Wprawdzie nie widzialam zdjęć Twojego mężczyzny ale jakoś wydaje mi się, że do Ciebie jest bardziej podobna? a może się mylę? ;-)
 
paolcia jejku widac po tym bujaczku jak z miesiaca na miesiąc Julcia go wypełnia . Teraz już nózki ziemi dotykają :-). Piękne zdjęcie to z 3-go miesiąca , i kapelutek z 8-mego mnie powaliła :-). Słodką masz tą córcię i śliczna z niej dziewczynka.

elwirka wózeczek pierwsza klasa i Oliwka z dumą w niej siedzi. Pucki Oliwci mnie powalają :-)
 
Dziękuję dziewczyny ;-) no właśnie ten bujaczek mieliśmy u Julci kuzyneczki, bo Julka już wyrosła i im pożyczyliśmy. I jak ją teraz ponownie do niego wsadziłam to nie mogłam oczom uwierzyć, że tak urosła :szok: na zdjęciach to najlepiej widać :-)
makuc ona jest taka mieszana! Jak się urodziła to wypisz, wymaluj tatuś, od niedawna jednak się zmienia i coraz to bardziej mamusię przypomina :tak:
 
reklama
Oxi widziałam i sobie pomyślałam, że chyba 1 raz widać jaki slodki kacik ma mały... ale Ptyś fajnijeszy
Paolcia Juleczka piękna i jaka już duża super
Elwirka wózio super a mała jaką ma radochę. Moja nie lubi wózka i muszę ją czymś przekupić, zeby tam siedziała heeh
 
Do góry