reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

A wiecie, ja się przyznam, że tak dokładnie oglądam zawsze ten topic, że już nie mam kiedy komentować. I ostatnio w ogóle już mi się pomyliło, co komu miałam napisać. Oli cały czas uczepiony mojej spódnicy i ciężko tak gonić z postami.
Ale jak zwykle stwierdzam, że nie ma na świecie ładniejszych dzieci od tych naszych październikowych :-)
 
reklama
poza tym ROXI chcialam to napisac wcześniej ale jakoś mi uleciało. Ale Wy tam zaciepiste place zabaw macie :tak: szkoda, że u nas takich "dobrodziejstw" nie ma. Na takim podłozu znacznei łatwiej dziecko jest "puścić', gdyż widzisz co na nim jest, a na trawie strach, gdyż rownie dobrze na niej szkło byc może :-(
 
makuc, to fakt że place zabaw są wypasione, ja jestem zachwycona bo jak sobie przypomne na czym ja się bawiłam pod blokiem w dzieciństwie :baffled: jakies rozwalone drabinki, rozklekotane karuzele itp itp. Ten placyk to akurat kawałek od nas był, ale pod nosem mamy bardzo podobny :-) wogóle jakaś akcja jest i w ostatnim czasie wybudowali ich chyba z kilkadziesiąt w wawie, w sumie wszsytko na jedno kopyto, ale ładne więc się nie czepiam ;-) A te miękkie podłoże jest poprostu super :tak:Przyjeżdzaj to Alutka z Patrysiem poszaleje na takim :-p


a tak wogóle to buuu :-(bo nikt nie zauważył jak na pierwszych fotkach przystroiliśmy kącik Patryczka i nawet powiesiliśmy literki z jego imieniem, nad tym są jeszcze ramki ale póki co bez zdjęć bo się nie możemy zebrać żeby wywołać :sorry2: jak skończymy to cykne fotki i jeszcze wstawie ;-)
 
A mnie się dzisiaj wzięło na wspomnienia, no i sklepiłam cosik takiego ;-)

1.jpg miesiąc
2.jpg dwa miesiące
3.jpg trzy miesiące
4.jpg cztery miesiące
5.jpg pięć miesięcy
6.jpg sześć miesięcy
7.jpg siedem miesięcy
8.jpg osiem miesięcy
9.jpg dziewięć miesięcy
10.jpg dziesięć miesięcy
 
reklama
Do góry