reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
nancy słodka dziewczynka!
minimoni Twoja córa zawsze mi moją przypomina! Więc jest cudna :tak:
uska super widok jak dziecko już samodzielnie chodzi! Gratulacje! Słodziak z niego!
elwirka rozbrajają mnie te paróweczki Oli ;-)
Ida chyba pierwszy raz mam okazję widzieć Michalinkę I!!:szok: Laska z niej rośnie jak nie wiem :tak:
 
ida ostatnia fota jest megaaaaa :D swietne ujecia :D
elwirka uwielbiam ogladac twoja corcie na zdjeciach
kurcze juz nie pamietam co mialam napisac ale na pewno to ze wszystkie dzieciaczki cudne, to moj ulubiony dzial :) i choc ostatnio cienko u mnie z czasem to wieczorem na szybcika zawsze tu zajrze :) to niesamowite jak sie zmieniaja :D

no i my dla przypomnienia :D
Daniel%25252020011.08.jpg
 
monimoni, super Lenka stoi :tak:

nancy, ale uśmiechniętą masz córeczke :biggrin2:

elwirka, zdjęcie z nogami w górze jest rewelacyjne :-D

uska
, widać że piaskownica to jego żywioł ;-) śliczny blondasek :tak:

ida,
miny i minki Inki boskie :biggrin2: ale najbardziej podoba mi się to z jęzorkiem, no i oczywiście ostatnie z pyszczkiem przy szybie :rofl2::laugh2:

concita, hahaha ale bombowa historyjka o nocniczku :-D
 
Ostatnia edycja:
Dziulka – super fotki basenowe . widac ,ze swietnie się bawiłyscie.
Monimoni brawa dla Lenki
nancy słodkie te zdjęcia Malwisi
elwirka jak Oliwcia spi w wózku to brak mi słów. Jak na fotelu ginekologicznym :-D. Kochana jest.
Uska wow to on już tak sam chodzi???? No szacun!!! Gratuluję.
Ida no i d*** , bo nie widzialam fotek :-(
concita sesja nocnikowa super :-)
roxi ten Twój Patryk nie bez powodu nazywany jest Ptysiem , normalnie słodziak pierwsza klasa!!!
 
reklama
Wiecie co: ja chyba zamiast komentowac zdjęcia zaczne dziękować z radośc, którą one moim oczom dają :happy2::happy2::happy2:

ROXI sesja zdjęciowa wymiata. Najbardziej mi się zdjęcie Patryka przy drabince podoba [to gdzie jest jedną rękoa oparty]. wtgląda na nim jakby do jaiegos magazynu dzieciowego pozował :-D
CONCITA wielki szacun dla Daniela za wyczyny nocnikowe :cool2::laugh2:
IDA nie no nr. 1 mnie pod stół wmiotło. Aaaale mina :rofl2:
 
Do góry