reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
efa, ale Oluś ma ciekawe oczka :) a co wyczytał w horoskopie ? Pewnie że czeka go duuużo szczęścia i radości, i że nauczy się dużo nowych rzeczy w 2011 ;)))

dziulka,
też uwielbiam całowanie stópek i też musze sobie zrobić takie fotki, są super ;)

malutka,
Bartuś taki roześmiany aż miło popatrzeć :)

dawidowe,
teraz wiadomo po kim córcia taka śliczna ;) ładna z was para :))

monia
, śliczny aniołeczek i ma taką piekną cere :D

monimoni,
twoja Lenka ma fajną czuprynke ;) i mate mamy taką samą :)

emiliab
, ale masz słodkich chłopaczków :)
 
Ostatnia edycja:
w st1.jpg
Wiktorek -3 m-ce
 
Roxannka, josefin - chłopaki super!!!!!!
sariska, twoją córę to tylko schrupać!!! nie dosć, że prześliczna to jeszcze widać że ma zamiłowanie do pozowania:D:D:D a jak dodać do tego jeszcze profesjonalnego fotografa (dobrze pamiętam, ze twój mąż się w to bawi?) to wychodzą zdjęcia cudo:D:D:D
moni, przesłodki czupurek z Lenki:D:D:D zastanawiam sie kiedy moje małe słonko wyhoduje sobie czuprynkę;D
emiś, chłopaków masz pierwsza klasa!!! obaj tacy przystojni że ho ho!!!!!!!! a co do koloru oczy pociech naszych to ja mam identyczne "zmartwienie"... wolałabym żeby miała niebieskie po mnie, a ona ma rano niebieskie a wieczorem brązowe - niezdecydowana dziewucha, to ma po mamusi;D
 
Ostatnia edycja:
tak tak mezuś się bawi :), ale tym razem to moje dzieło co widać, bo troszke niewyraźne, bo nie umiałam ustwić parametrów ah te lustrzanki
 
Monia, Wikusia jest prześliczna. Oczka ma jak iskierki. Cudo.
Monimoni, cudny czupurek z Twojej Lenki.
Emiliab, Franio jest po prostu świetny.
Roxannka, ale słodziak z Twojego Patryczka, do schrupania.
Josefin, Wiktorek fajowy.
Sarisa, jakie cudne stópki.
 
Roxsana uśmiech na ostatnim zdjęciu BEZCENNY :)
Josefin ja myślałam na miniaturce że on ma skrzydełka aniołka hi hi ślepa jestem, synuś Śliczny.
Sarisa te włoski mniam :)
 
reklama
Do góry