reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
Przesadzacie chyba co do mnie, ale dziekuje :-) Wrzucajcie Kobietki zdjecia swoich Malenstw .. :-) Wszystkie tutaj na tym forum są do schrupania i mozna patrzec i patrzec :-) Może udałoby się zrobic kolaż ze zdjec naszych wszystkich maluszkow .. fajnie by było :-D
 
dobrze się sprawdza ta taka zjeżdżalnia do kąpieli?
Super się sprawdza - kosztuje (dosłownie!) grosze, a mała sama leży w umywalce, macha sobie czym chce, ja stoję nad nią ale nie łamię kręgosłupa trzymając ją i zabezpieczając. Proste a praktyczne :-)

Efa, Twój mały Rajdowiec rośnie jak na drożdżach! Mały Macho z niego - suuuper!
Monia, mojemu mężowi bardziej podoba się starsza dziewczynka na tych zdjęciach niż ta młodsza :-D Chyba czuję się zazdrosna! ;-)
Joli, śliczne dzieciątko! Zapatrzyłam się na nie, aż miło!
Frogguś, Filip wymiata! Ja się doczekałam uśmiechu u Justynki, ale Ty to się doczekałaś śmiechu w głos pewnie i to pełną buźką!
Asiorek, śliczna Malutka w słodziutkim bodziaku. Extra!

A JUSTYNA MA DRUGI PODBRÓDEK PO TATUSIU! No.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ulisia, no wreeeeeszcie fotki! Ty widziałas moja Niuńke zaraz po urodzeniu i to na zywo, a ja Twojego Marcelka - na dwóch fotkach? Slicznie rosnie - ale drobniutki jest! To aktualne zdjecia? justyna drugi podbródek na mieszance wychodowała juz :-)
 
Do góry