reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
Sarisa - jejku jakie cudowne uśmiechy! No rozwaliły mnie te zdjęcia:) Ja jakoś nie mogę upolować uśmiechu - jedynie na filmikach mi się udaje.

Dziulka - Leane nie da sobie w kaszę dmuchac:D Tak trzymać - przynajmniej nie da się potem jakiemuś fagasowi owinąć wokól palca ;)

Aniołek - Zuzia przeurocza, ma takie śliczne delikatniusie rysy twarzy :)

Dagisu - maluszek zrobił świetną minkę - "jestem wyluzowany, joł joł" :D Teraz widzę jak ten czas leci, dzieci tak szybko się zmieniają i rozwijają. Jak spojrzę na zdjęcia mojego synka jak miał miesiąc to teraz to normalnie całkiem inne dziecko. Trzeba się cieszyć tymi naszymi maluszkami bo te wyjątkowe chwile już nie wrócą:)

Asiorek - córcia miód-cud i jeszcze to ubranko - do schrupania :D

Frogg - Hihih - zdjęcie ze szczotką jest świetne - "Nie zbliżaj się! Mam broń i nie zawaham się jej użyć!" :D

Joli - córeczka śliczna i ma takie słodziutkie okrągłe policzki :D

Margerrita - Twój Patryk to już prawdziwy mężczyzna (i do tego przystojny), a nie niemowlaczek - ma taką poważną filozoficzną minę :D Ciekawe o czym sobie tak myśli...
 
Tak mi dobrze:) P1010206.jpg
 

Załączniki

  • P1010238.jpg
    P1010238.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 45
margerrita słodziutki ten Twój Patryk !!!
nice-girl duży już ten Twój Przemuś. Kolejny przystojniak nam na forum rośnie!!
dobranocka jeszcze trochę a Twoja Justynka sobie sama będzie odkręcać kran z wodą :p ( dobrze się sprawdza ta taka zjeżdżalnia do kąpieli?). No widzisz i nawet uśmiechu się doczekałaś!
Joli77 córeczka też urocza!
 
Ostatnia edycja:
ja tez kocham ten wątek :-) zdjęcia dzieciaczków rozweselą kazdego!!!! Mnie się od razu humor poprawia jak widzę Wasze pociechy.

... to ja też dorzucę kilka zdjątek.

Na ostatnim widac jak mozna wszystko pogodzic ... dziecko na kolanach , forum odpalone i jeszcze zdjęcia pstrykam .... :rofl2::laugh2:

aha mam pytanie do Joli : czy dobrze widzę ,ze masz hustawkę firmy bright stars? jesli tak , czy mozesz powiedziec jak się u Ciebie sprawdza ten sprzet. Pytam bo mam wlasnie cos takiego dostac na chrzciny .Osobiscie wyglada to super i wogole ma swietne funkcje ale nie znam nikogo kogo moglabym spytac o opinie.
 

Załączniki

  • DSC01257.jpg
    DSC01257.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 60
  • DSC01263.jpg
    DSC01263.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 57
  • DSC01268.jpg
    DSC01268.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 59
  • DSC01273.jpg
    DSC01273.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 59
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry