reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

DORIANEK śliczny:) JUSTYNKA piekny uśmiech:)zresztą co tu dużo gadać wszystkie są cudowne, i też dołączam do miłośnicze tego watku:)
Dorisday ale mi się sentymentalnie zrobiło-zobaczyłam Twojego laptopa, a miałam takiego samego i mi ukradli!! Tak go lubiłam:[
 
reklama
Dokladnie ten watej jest REWELACYJNY bo dzieciaczki sa przeslodkie i kazdemu buziuchna sie ucieszy jak tu zajrzy i popatrzy na te nasze malenstwa:)))
 
Dorisday ale mi się sentymentalnie zrobiło-zobaczyłam Twojego laptopa, a miałam takiego samego i mi ukradli!! Tak go lubiłam:[
Przykro mi ,ze Ci ukradli takiego lapka ale ......
przysięgam , ze to nie bylam ja !!!

ja swój jeszcze spłacam (wzięlam na raty:-()

Efa ja chcialam Ci juz wczesniej na któryms wątku napisac ,ze Twój Oluś jest też przesłodki .... ale Ty kobitko to normalnie z dnia na dzien zgubilas juz chyba wszystkie kg. Nie wiem gdzie bylo to zdjęcie , ale naprawde wygladasz super. Mnie jeszcze 5 kg zostalo :-(
 
Ostatnia edycja:
ja tez kocham ten wątek :-) zdjęcia dzieciaczków rozweselą kazdego!!!! Mnie się od razu humor poprawia jak widzę Wasze pociechy.

... to ja też dorzucę kilka zdjątek.

Na ostatnim widac jak mozna wszystko pogodzic ... dziecko na kolanach , forum odpalone i jeszcze zdjęcia pstrykam .... :rofl2::laugh2:

aha mam pytanie do Joli : czy dobrze widzę ,ze masz hustawkę firmy bright stars? jesli tak , czy mozesz powiedziec jak się u Ciebie sprawdza ten sprzet. Pytam bo mam wlasnie cos takiego dostac na chrzciny .Osobiscie wyglada to super i wogole ma swietne funkcje ale nie znam nikogo kogo moglabym spytac o opinie.
DORISDAY-mam fotelik tej firmy-jest fajny bo sam buja!Nie wiem jak huśtawki- bo też są !
 
Ja też upolowałam uśmiech :-) Hurrrra! Może nie do końca super jakość zdjęcia, ale moje dzisiaj ulubione! No i nasze pieski z Olusiem też wrzucam.

PB230185.jpgPB230176.jpgPB230186.jpg

Dorisday, jesteś kochana :). To prawda, doszłam już do formy po porodzie, a nawet przeszłam formę: ważę 6 kg mniej, niż przed ciążą, co mnie mega cieszy :D
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
Mój ulubiony wątek:-) Śliczniuchne Dzieciaczki ;-)

Efa jaki słodziutki ten Twój Syneczek ;-) i Gratuluje szybkiego powrotu do formy :D

a to moja Wiki :))..;)

2miesiac.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Ostatnia edycja:
reklama
MONIA jaka lasencja:)!!!!!!!!! WIKI to slodycz:))) nie chce mi sie wymieniac kolejno waszych dzidziorkow ale widac roznice jak sie zmienily od urodzin do teraz!! szok!!!!!!!! i te piekne usmiechy:))))))))) jak chce sprowokowac moja Leane do smiechu to albo zabawa albo glupio gadam do niej (jakby ktos widzial to wariatkowo pewne) ,ale tez bawie sie smoczkiem ze niby chce jej dac a zabieram i robie brum brum na jej dolnej wardze to ona az sie zanosi:))) a dzisiaj w nocy o 1.30 przy zmianei pieluchy dala koncert smiechu az tatus sie obudzil:))))))
 
Do góry