reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

ROXI pokazalam mezowi fotke Patrysia z szuflada:))) od razu mowi ze poblokuje meble. taa.... a swoja droga cala sesja boska:))) to z body na glowie hihi:))
 
reklama
OK udało mi się znaleźć inną stronkę przez którą wstawię ty zdjęcia! Więc możecie nas pooglądać teraz :-D

11avmug.jpg
Co by tu wykombinować???
242agcx.jpg
Stoję sobie, a co! ;-)
qsqhoi.jpg
Me and my mummy :tak:
5aqtya.jpg
Wśród zabawek!!
281he1v.jpg
A kuku!!
29wwq36.jpg
Mama daj jeść!!!
 
PAOLCIA - cudnie! i Ty i Twoja Julinka!
ROXI ja chcę Ptysia na lajfie zobaczyć! Pozwolisz, że zarezerwuje Go sobie dla mojej Alutki? Przystojniak i niezły agent z Niego rośnie! w sam raz co bym mu teściowała ;-):laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Wreszcie na spokojnie nadrobiłam wszystkie fotki.Ale że nie chce nikogo pominąć,znów,niestety,poprzestanę na zbiorowym ,szczerym zachwycie.Wszystkie Dzieciaczki naprawdę cudne:tak:.Special buziole dla tych,które pierwszy raz oglądałam:-).eeee...no,nie...dla "znajomków " też,tych słodziaczków tez sobie nie odpuszczę;-)
 
Paolcia,a Ty masz fotki na necie,tak?bo jak z kompa,to tu sie b. prosto wstawia-klikasz w tym pasku na górze na ikonke "dodaj obrazek" i to juz krok po kroku "samo" ci mówi,co robić.
 
reklama
Do góry