reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

Dziulka Twoja córka po prostu mnie rozbraja, jak oglądam zdjęcia i filmik to mam ubaw po pachy, śmieszka mała i oczy takiego łobuzka małego.
Monimoni ślicznie stoi Twoja córcia, teraz tylko krok w przód :-)
Elwirka Twoja Oliwka śliczna dziewczyna, pięknie się sama bawi a piesek pilnuje, żeby się jej nic nie stało :-)
 
reklama
dziulka- glizdusia jest the best, nic dodać nic ująć.
kania- jaka wyluzowana, słodko wyszła, a jak pięknie stoi.
monimoni-
minę ma nie samowitą, i jak pięknie chodzi bąbel mały :)
elwirka- ta to ma dobrze aż dwie komóry, super jest, słodki ma uśmiech. A pies jaki spokojny, chyba ją tam podlizuje :)
 
juaska, Eryk jest uroczy :-)
makuc,
a ja widziałam fotki ale nie zdązyłam wcześniej napisać :-p że Alutek słodziutko sobie spała, i pięknie wyglądała w opaseczce :tak:
kruszynka,
jejuniu jaki śliczny motylek :-D
dawidowe,
Laurka na wyjeżdzie chyba była w swoim żywiole ;-)
elusia,
miny Natalki mnie rozbrajają :rofl2:
kroma,
włosy Arka poprostu powalają, taka bujna czupryna, super :laugh2:
uska fajnych masz synków :-)
kania, Oliwka jest prześliczna, a wcześniejsza fotka ze słuchawkami jest czadowa ;-)
dziulka, Leane to zawsze ma super zabawe :cool2:
monimoni, no brawo dla Leni!
elwirka, oj tak tak telefony to jest to :tak:

...
 
Ostatnia edycja:
Roxannka boski jest Twój Patryk, lubi zabawę w a kuku? zdjęcie z chrupką rewelka (moja jak się nie mieści to popycha sobie całą dłonią) bodziak na głowie hit sezonu. Pięknie też raczkuje, widzę że interesują go szuflady tak jak moją.
 
roxanka- wszędzie zaglądnie, ciekawski jest, zdjęcie ze szczotką super, za porządki się bierze :) Śmieszniutki, wesoło macie :)
 
roxannka Patryczek rewelacja! super chlopak. Mojego ostatnio tez miotła zaatakowała :)
No i widze ze mamy ten sam gust, bo te same bodziaki ma Lukasz :D

dziulka- no to teraz Leane z dnia na dzien pojdzie do przodu. Oczywiscie glizdusia sliczna.
 
reklama
Wszystkie dzieciaczki są naprawde cudowne, są takie małe, a takie różne od siebie! Dajcie mi dziewczyny linka albo cuś przez co wstawiacie tutaj zdjęcia? Bo mi coś nie chce się strona otworzyć przez którą tu wstawiałam, a chciałabym przesłać Wam kilka fotosików! :-)
 
Do góry