reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
SIVLE przy jedzeniu kiedys Leane objela mi stopkami przedramie i ... miseczka z owocami wyleciala mi na Leane:D obie bylysmy brudne a tatus boki zrywal zamiast nam pomoc :)
 
Leane jak zwykle super! Tak mi się zawsze pisze Lena a nie Leane bo podobnie się pisze :)

moja chrzesna mowi zawsze ze Leane to po polsku LENA ja mowie ze nie! bo to imie nie ma odpowiednika polskiego. i ze maja nie mowic LENA na moja mala bo to tak jakbym ja na kuzynke zamiast agusia powiedziala agatka. a swoja droga LENA tez jest super imie i bardzo popularne we FR.
 
SIVLE przy jedzeniu kiedys Leane objela mi stopkami przedramie i ... miseczka z owocami wyleciala mi na Leane:D obie bylysmy brudne a tatus boki zrywal zamiast nam pomoc :)
hahaha;)) Ostatnio mam podobne problemy. W chwilach zwątpienia miałam ochotę go związać:D
A jeszcze najtrudniejsze jest ubieranie pampersa! Jaja jak nie wiem, Adaś wije się przy tym jak wąż. Przewraca się na boki, nie idzie go zapiąć!
 
no wiem i nieraz jak pisze LEANE to literowke strzelam i wychodzi mi LENA, pamietam chcialam raz napisac ze bylam z LEANKA na spacerze a wyszlo mi ze z LENKA:))) ja szybko pisze i literowki to masakra moja...

hahaha;)) Ostatnio mam podobne problemy. W chwilach zwątpienia miałam ochotę go związać:D
A jeszcze najtrudniejsze jest ubieranie pampersa! Jaja jak nie wiem, Adaś wije się przy tym jak wąż. Przewraca się na boki, nie idzie go zapiąć!

to ta moja gwiazda akurat wtedy obgryza se stopki i nie moge zapiac pieluszki albo zlapie se pieluszke podciagnie sie i siada!!! a ty rob co chcesz. a z tym wiazaniem to juz ostatnio moja mama sie nabijala jak widziala karmienie ze pojdzie po jakis pasek zeby tylko nozki powiazac....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Miniu,Hrabia cudny:tak:!A jaki duży !!!Widzę,ze lody smakowały:)))).
Sivle,Adaś fajowski- taki ładny i roześmiany- pewnie lubi spacerki:))).
Monimoni- Lenka śliczna.Fajnie,że fotelik jej przypadł do gustu:).
Dziulka,no,to chciałabym zobaczyć wszystkie możliwości Leane,jak piszesz,że "to jeszcze nie to":-D.Ona jest taka pełna radości życia,sama sie gęba usmiecha na jej widok:).

A polskim odpowiednikiem "Leane" jest "Leonia" tudzież jej odmiany,ale chyba dzis rzadko kto nadaje u nas dziewczynkom to imię.U siostry w przedszkolu jest jedna Leonie.
 
Do góry