reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
joli, no takiej to się powodzi ;)) słodka jest :)

strip,
widać że w wózku mu dobrze ;) duży chłopak i jak stoi już :)

renata
, boskie :))) jakbym widziała mojego Patrysia ;)
 
Joli jaki lord leży , no nie mpogę hahahah :-D
strip duuuuzy ten Twój Wojtaszek. No i faktycznie jak spać to tylko w wózku. Słodko to wyglada , ale nie zazdroszczę. U mnie Miki tez mial taka fazę . Nic nie pomagało. Samo przeszło.
Renataborysek siedzi jak zachipnotyzowany. Kapitalnie to wygląda :-D :-D
 
reklama
Joli - Gabrysia jaka wyluzowana,super !;))
Dziulka dobre dobre heh :-)
Strip fotki świetne,a jaki już duży i długi jest Twój wojtuś,no szok!
Renata jaki zapatrzony i zaciekawiony,no też super!
Sivle - adaśko to słodziak do schrupania.
miniu- "tygrysek" z lodem - rewelacja!
monimoni Leni jest naprawdę śliczna,a jak ładnie je.Też zastanawiam się nad zakupem krzesełka,na ten moment karmię na bujaczku,a sama siedzę na podłodze.No ale przeciez w tym krzesełku może sobie dziecko siedzieć przy stole z rodzicami i to jest fajne.
lolisza, Franek w kasku wymiata :-)
Kania - Twoja córeczka jak z obrazka!
Sarisa zuzek jak zawsze piękności! zdjecie ze szczebelkami i w poprzek łóżeczka - skąd ja to znam :-)
happy ale macie fajnie z tą wodą,a Amelka przekochana jest,szczególnie w tym kapelusiku :-)
 
Do góry