reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
ja tez nie a malo tego mloda przypinam teraz nie tylko wokol pasa ale tez szelkami normalnie. inaczej celowanie jedzeniem z procy chyba.
 
Oglądam teraz na allegro foteliki do karmienia i... przecież ja już coś podobnego mam. Ale ze mnie głupek, leży przecież gdzieś schowane jeszcze od ciąży (tyle tych pierdół, że nie wiem co mam)
Takie, do przywiązywania do krzesła. Przynajmniej mało miejsca zajmuje. Tylko pasuje żeby Adaś umiał siedzieć. Jutro wypróbuje ;))
M5749 Krzesełko do karmienia Fisher-Price (1633510534) - Aukcje internetowe Allegro

Przepraszam za offtop...


A co do karmienia to ja też mam ostatnio z tym problemy. Ciężko trafić małemu do buzi. A jeszcze jak machnie ręką i wytrąci mi pełną łyżkę.... same wiecie co jest. Wszystko brudne...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry