reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

Miniu fotka genialna!

I tez jestem zdanie że październikowe dzieciaki wymiatają :)

A tu Franko i psia micha oraz "zakaskowany" wspinający się żądny wrażeń :)
DSCN2366.jpgDSCN2353.jpgDSCN2364.jpgDSCN2352.jpg
pencil.png
 
reklama
Kania póki co Franek sie z nim oswaja tak jak z nocnikiem, na chwile ma załozony, potem go oglada, liże itd. Teraz jeszcze jestesmy w stanie za nim nadążyć i jakby co złapać na czas ale pewnie jesienią bedzie już sam dreptał i mysle ze sie przyda. Miał już kilka wywrotek z kaskiem na głowie i fakt że nie było tego "łubu-dub" głową o podłoge i bez płaczu więc chyba egzamin zdaje.
 
UFFFF przeglądam galerię od początku-tak jakoś weszłam na pierwszą str a później już poszło,na razie jestem na 140 i na niektorych zdjęciach dojrzałam mamusie:-)
Dziulka Lenka to króluje w calej galerii mnóstwo ślicznych zdjęć
Strip dojrzałam Cię na jakimś zdjęciu i po prostu nie mogłam oczu oderwać,urzekłaś mnie :-),śliczna
Sariska też Cię gdzieś dojrzałam i tak mi się jakoś skojarzyłaś z ciepłem i takim dobrym sercem:tak:
c.d.n
 
Loliszka kochana padłam druga fota wymiata hehe ..... Aha tak na przyszłość odnośnie psiej miski, żeby psisko nie dominowało w domu to jesli nie zje w 15 minut miske opróżniasz ;) (ale kufel(przepraszam jakos mi sie pomylilo) precel chyba super pies??-zresztą zajrzyj na zwierzaki a dzieciaki- tam zapytam). A kask super gdzie kupiliście?
Kania oj mała pomocnica nic tylko się cieszyć
Renata dziękuje :* wzruszyłam się. Moja przyjaciółka zawsze mi powtarza, że jeśli chodzi o moje podejście do dzieciaczków to jestem wyjątkowa, bo mam tyle ciepła itp. Zawsze uważałam, że nie ma nic czystszego i piękniejszego na tym świecie właśnie jak dziecziaczki (bo one są takie bezbronne i szczere i naturalne to tylko dorośli albo wychowują dobrze i dzieki temu mamy kolejnego dobrego człowieka, albo nie wychowują i przez to mamy kolejnego złego człowieka ..)
 
Ostatnia edycja:
makuc, ale się ciesze że udało mi się wcześniej dojrzeć twoją śliczność :biggrin2: miss Alutkowa jest bombowa :biggrin2:

miniu, no niezła fota, że też udało ci się ująć :-D

lolisza, Franek jest czadowy, a w tym kasku jak mały x-fighter wygląda :-D

kania, Oliwcia jest urocza :biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Roxi ja już wiem. wiesz czemu Zuzek i Patrys podobni bo i pyzy mają i proste brwi ...


No i małe podobieństwa
1.jem łóżeczko
2.ale śmieszne
3. właśnie leci Rihanna
4. no to stoje przy moim stoliczku
5.cygaro z psiskem
6. tyle miejsca w a ja prawie w poprzek ;)
 

Załączniki

  • 03062011(001).jpg
    03062011(001).jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 61
  • 03062011(002).jpg
    03062011(002).jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 59
  • 9.jpg
    9.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 63
  • 13052011(005).jpg
    13052011(005).jpg
    36 KB · Wyświetleń: 59
  • DSCN9786.jpg
    DSCN9786.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 54
  • SAM_1283.jpg
    SAM_1283.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 59
Ostatnia edycja:
Do góry