reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

MONI, RENATA, ROXI - super zdjatka:))
a co do bujaczka-jaj uz dawno nie sadzalam Leane coby podlogi nie cmoknela.

za to w foteliku jedzeniowym tak sie wychylala ze teraz podczas obiadu jest przypieta w pasie i szelkami przez ramiona bo balam sie ze wyleci... ruchliwa strasznei sie zrobila az naprawde sie boje co to mi rosnie....
 
reklama
MONI: z tym bujaczkiem możesz byc spokojna. mloda tez się na nim wygina tak, że aż momentami podłogi dostaje i jeszcze nic się nie stalo. Pasy spełniaja swoja role idealnie:)
ROXI, RENATA, MONI, ELUSIA: teraz juz jestem pewna - nasze październikowe Szkraby są najcudowniejsze na świecie :))))
 
Ostatnia edycja:
potwierdzam pazdziernikowe dzieciaczki the best!!!!!!!!:-)
Makuc jej dostojnosc widze ma puch za soba co aby ladowanie bylo lagodne;-)Alutek sliczny!
Moni,Renata,Roxi,Elusia wymiekam cuuuudo!!!

08052011277.jpgpowrot z dnia matki:-)oczywiscie mamuska stawiala obiadek i deserek wiec dzieci popadaly z przejedzenia:-)
 
No i kolejny raz musze przepraszać za "zbiorowy " zachwyt,ale wszystkie fotki tak sliczne,ze jakbym zaczęła sie rozpisywac,to pół godziny minimum,a dziecie II sniadanka sie domaga...Powiem tylko,że juz dawno mówiłam,że nasze październikowe dzieciaczki to debeściaczki najśliczniejsze:-):tak:.
Daa,Elusia,Renatka,Monimoni,Roxi,Dawidowe,Makuc i Miniu-dzieciaczki naprawde śliczne,fotki swietne,aż żal,że nie mogę teraz o każdym z osobna czegos napisac,ale niunia mi kołdrę zżera...
 
Renata super fotki. Ta na plazy ahhhh i w basenie z tatą – fajowe.
Monimoni alez Lenka słodka , a to zdjęcie z dnia Matki – rozczulające!!!
roxi Patryś jest przekochany , a Lauritka sliczna. Fajne fotki. A gdzie Wy dziewczyny????
makuc Ala jest piękna , a te stópki – mniam
miniu no nie mogę jaka fotka :-D cudne!
 
Miniu padłam ;)
dawidowe aparaty mają samowyzwalacz ;) i ustawiacie na paracie i do tego Wasza czwóreczka i pyk i pięna foteczka będzie, więc następnym razem czekamy
 
reklama
Do góry