reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
Sarisa fotki świetne, kim z zawodu jesteś? może się z powołaniem pomyliłaś - Zuzia cud dziewczyna :-)
Ida chochliki, takie zadziory :-) w pozytywnym tego słowa znaczeniu ...
 
Dziulka ale Leane podobna do Ciebie ! A jakie ona dzwięki wydaje -haha jakby miała wsciekliznę. Kochana jest. Zdjecia w wózku – bezcenne!
Happybeti jakos mi ta Twoja córcię na talibkę nie wygląda. Rzekłabym - aniołeczek
lolisza super fotki Frania.
Monia slicznie razem wyglądacie
kania Oliwka jest taka słodka
efa omg Twój Oluś raczkuje … WOW . Gratulacje (gdzies mi umknelo chyba jak się chwalilas)i ogromniaste buziole dla niego. On jest czadowy
aniulek proszę jaką furę ma Twój synuś. Aston Martin niech się chowa :-D
Sarisa kolejna cudna sesyjka !!!
Nice-girl sliczne fotki , a jaki smajl !!!
 
reklama
010420111447 (600x800).jpg010420111445 (600x800).jpg010420111446 (600x800).jpg010420111444 (600x800).jpg

z Leanderkiem na spacerku:)) ta pierwsza fota mnie powala-taki spokoj przemawia i luz:))) i pozostale jak widac -lobuzerskie nasionko:)
 
Do góry