reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Kwietnióweczek 2008

reklama
super dzieciaczki.. moze wkrotce tez cos wkleje.. dzisiaj sesja byla fotograficzna - moja siostra slub cywilny brala.. oczywiscie swoja panienke tez obfotografowalam :-D tylko teraz zgrac te zdjecia :-)
 
Witam wieczorkiem, to lubie mala spi, razraz kompanko i lulu (do 2-3 w nocy:-D)
dzisiaj impreze mala mielismy bo siostra slub cywilny brala,:-) co prawda mala mi posiedziec nie dala, gwar, szum, spac jej sie chcialo i nie mogala zasnac.. wszyscy by ja na rekach nosili a ona pozniej taka histerie odwalila ze do domu musialam uciekac.. tam dopiero zasnela..
a jutro moja kochana tesciowa przyjezdza z tesciem i bratem meza - juz nie moge sie doczekac !! :wściekła/y:do was tez tak czesto przyjezdzaja ?? raz na tydzien, dwa (weekendy) - znalezli sobie miejsce do grilowania, bo na wioseczce mieszkam.. mam nadzieje ze jakos to przetrwam

edit _ nie tu mialam pisac :D
 
Iwona Kasia świetne te wasze małe urwiski - widzę że wszystkie nasze dzieciaczki się świetnie rozwijają i rosną na potęgę :-)
Buziaki dla maluszków od ciotki ;-)
 
IWONKA Natalcia jak zwykle ślicznie wyszła na zdjęciach


KASIAK twoja niunia też urocza śliczną masz córeczkę:tak::-) i super wyszła na zdjęciu z kwiatkami urocza:-):happy:
 
reklama
A to nasza sesja z wczoraj :-)

Nati z bracholkiem na motorze


p1020151gh3.jpg


I z mamą kiss kiss

p1020143xv7.jpg

 
Do góry