reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Kwietnióweczek 2008

Jeremi duuuuuzy:szok:, no widac ze Natuska do drobna kobietka:-D;-)
Fajny chlopak z niego, i w ogole nie lysieje:szok:, dalej kudlaty;-)...sliczny
no ale mama tez niczego sobie;-), no i widac ze zabawa byla przednia:-D;-)

An Ty masz ta mate FP rainforest:-), rzeknij slowko jak ona sie sprawuje, bo wstyd sie przyznac ale dopiero bede kupowac mojemu na dniach:sorry2:, i tak wlasnie i tej myslalam......a jak w praktyce....ma jekies muzyczki tez:confused:
 
reklama
No no no
AN powiem ci że sesja pierwsza klasa :-)
Jeremi jest bossski :-) jak ja ci zazdroszczę że maluszek ma takie włoski normalnie bomba :tak:a mój łysieje jak stary dziadek :-(i właśnie będę go golić na łysola coby mu te piórka się wzmocniły :-)
 
An synek slodkie bobooooooooo :) a TY laska debeska slicznie ci w tej sukni woole jak na swoim weselu ieknie...fakt fota nie za przejrzysta ale i tak super podobasz mi sie hahahahahahahhaha ajjjjjjj ja tk bym mogla chodzic na codzien ale kazdy by sie patrzyl jak na dziwolaga hahahahahahaaahahahahahaha
 
No normalnie w piórka obrosnę przez te komplementy hahahahaha:-):-):-):-)

Reniu ta mata jest git jestem zadowolona nie jest za tania ale warta pieniędzy. Ma 3 rodzaje muzyczek jedne szybkie drugie odgłosy zwierzaków a trzecie szybkie ale dziecko musi dotknąc mocniej zabawki by muzyka zagrała Maly lubi tam lezec przekręca się cały po niej by dotknąć zabaweczek a najbardziej lubi małpkę:-):-)

Lady hahha mał składając życzenia pani młodej mówi :"ale ładnie dziś wyglądasz" a w duszy po cichu" moja żona i tak jest piękniejsza" hahaha potem mi się przyznał:-):-)
 
Dobry wieczór

Ale u nas dziś tragiczna pogoda... Tego upału i duchoty nie mógł wytrzymac nawet Włoch narzeczony mojej kuzynki...:baffled::baffled::baffled: Mary też się nieźle upociła i teraz padła po dniu pełnym wrażeń - byliśmy u prababci i pradziadka.
piękny widok jak prababcia rozmawia z prawnuczką...

Poza tym u nas po staremu tylko wykończenie mieszkania nam sie opóźnia i się strasznie wkurzam. Ludzie pracują po kilka dni i rezygnują. No i nie mogę się zdecydować przy wyborze kolorów na ściany no i do Marychy iść raczej w pastele czy moze w jakieś bardziej ostre barwy?

AN super fotki. A jaka piękna opalenizna!!!:-):-):-) No i zazdroszczę że się już przeprowadzacie :happy::happy::happy:
 
przedstawiam moja rodzinke:
puciuni- moj pies taka mine robi jak jest spiacy albo smutny:

a to moj corek:-Di tata z corkiem:-D
 
Ostatnia edycja:
jak sie chwalic to sie chwalic :-) to moje ostatnie dzielo ma metr 20 na pol metra:-D jeszcze nie jest nabite na ramy wiec "pogniecone santorini":
 
Ostatnia edycja:
Alez ten Twoj corek jest sliczny:tak:

a psiak to shih-tzu czy pekinczyk:baffled:......chyba raczej to drugie:sorry2:

no to Ty talenciara jestes:szok:, fajny obraz

a Twoje zdjecie gdzie:confused:;-)
 
reklama
netgirl dzidzia slodka maz mlodziutki i tez miluchny na buzi .........piesio uroczy rowniez....obraz przepiekny...jeju namaluj mnie..... :)powinnas miec swoja wlasna galerie........piekne dziela widze tworzysz ..... a Ze poprawie po reni gdzie jestes Ty????
 
Do góry