reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Kwietnióweczek 2008

reklama
firanka mala jest do Ciebie strrrasznie podobna, szkoda tylko ze sie musiala tyle juz nacierpiec, ale moze przez to bedzie teraz bardzo silna, i Ty tez! ;-)

mamusie to ja dolacze do was, 6 kwietnia sie moje male szzescie urodzilo i juz ma 4 miesiace i jak ten czas szybko leci...
a w ogole to co ws wzielo tak na te mieniace sie kaczorki myszki miki itd?? :)
pozdrowieia mamuski
 

Załączniki

  • 100_1852.jpg
    100_1852.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 32
  • 100_1587.jpg
    100_1587.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 30
podejrzewam ze bardziej po tatusiu bo on grekiem jest choc i ja blada nie jestem ale zawsze on to ma bardziej we krwi ciemna karnacje niz ja hehe
 

Załączniki

  • 100_1407.jpg
    100_1407.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 30
podejrzewam ze bardziej po tatusiu bo on grekiem jest choc i ja blada nie jestem ale zawsze on to ma bardziej we krwi ciemna karnacje niz ja hehe

No to teraz wszystko jasne tatuś ........
Uwielbiam takie dzieciaczki z ciemniejszą karnacją może to dlatego że ja pochodzę z rodziny młynarzy i u mnie wszyscy bladziochy :rofl2:
 
;-)ruda gdzie bladziochy Twoje chlopaki na blade nie wygladaja tylko opalone blondyny beda lamac serca dziewczyn, wszystkie sie rozplywaja na widok opalonego blondyna
 
;-)ruda gdzie bladziochy Twoje chlopaki na blade nie wygladaja tylko opalone blondyny beda lamac serca dziewczyn, wszystkie sie rozplywaja na widok opalonego blondyna
No właśnie nie wiadomo za kim blondyn z Kacperka bo my wszyscy ciemni z natury (na głowie oczywiście ):-) Ale może jeszcze pociemnieje - bo ja też kiedyś blondyna byłam :-) A teraz mają troszkę kolorku bo po wakacjach więc się opalili :-)
A jeśli chodzi o Natiego to jeszcze ma ciemne włoski;-)I już teraz taki podrywacz z niego :rofl2:
p1000121ci8.jpg
 
wow no rzeczywiscie taki juz romantyczny :-D e to pewnie mu sciemnieja wloski ja kTy tez bylas blondyna a moze dziadki blondyni? albo pradziadkowie?
moje te wlosy ma mojego koloru poki co wiec taki ciemny blond ale moze tez sciemnieja, poki co jednak lysolek z mojego serduszka
 

Załączniki

  • 100_1410.jpg
    100_1410.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 31
wow no rzeczywiscie taki juz romantyczny :-D e to pewnie mu sciemnieja wloski ja kTy tez bylas blondyna a moze dziadki blondyni? albo pradziadkowie?
moje te wlosy ma mojego koloru poki co wiec taki ciemny blond ale moze tez sciemnieja, poki co jednak lysolek z mojego serduszka

dziadki też czarne z natury hehe
Netgirl zakochałam się w twoim szkrabie śliczności :-)
 
reklama
Ale fajne slonca macie....jakie przejrzyste spojrzenia takie glebokie hihihi ekstra :0

AMyszki Myszunie Kaczorki ;):-D.... bo czas na Disneya teraaaa.dzieciecy bajokowy swiat...skoro pociech swoich nie umiesczamy to chociaz mozna cos milego dac :0:-)
 
Do góry