reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Kwietnióweczek 2008

reklama
HEHEHE MAKS nieskoryzsta Amiđ nie skoryzsta Bartolini też tylko Jeremi podrywa Natkę:-D:-D:-D:-D a ja mam pytanie czyję to takie opalone nogi w tle:cool2:


LENE cudna ta twoja córeczka a jaka duża już....;-):-)

ALA no wiesz ja tam nadwagi u cię nie widzę a zdjęcia super i zgadzam się z Renią Dominik to ty ale Sebus cały tata
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny dzieki!!

Reniu no wez daj nutke nadzieji hahahahahahahahah

Aa oj widac widac.....

Lene Byłam w Pobierowie takze niecio inny kierunek ;]wiec jestem usrawiedliwiona hahaha
 
hej ale dawno do was nie zaglądalam poprostu niemam kiedy naet terazwiekszośc czasu spędzamy na dworze a niemam laptopa zeby tam sobie po odwiedzac różne stronki, u nas wszystko w porządku Milenka zdrowa byliśmy u neurologa na kontroli bo pediatra podejrzewała wzmożone napięcie miesni ale nie potwierdzila sie djagnoza wszystko jest ok z czego sie bardzo ciesze fotki jakies wam popodsyłam jak juz bede u siebie bo narazie jesteśmy u babci pozdrawiam wszystkich i conieco ide poczytac co tam u was

Firanka twoja córcia jest sliczniutka a jakie ma dlugaśne włoski tylko pozazdrościc Milenka narazie wszystkie traci mam calą poduszke w jej i swoich włoskach zostaniemy obie łyse

a tak apropo wam tez tak wypadają wlosy garsciami ja jestem przerazona a i jeszcze jedno czy wy juz dokarmiacie dzieciaczki jakimis marchwekami i jabluszkami bo ja zaczełam juz po skończeniu 4 miesiaca mala zachwycona ze coś sie zmieniło
 
reklama
Do góry