reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

Gufi, Alicja tu wyszła identycznie jak Nina na zdjęciu na Twoim suwaku. Tylko włoski jeszcze nie te ;)
Sarka, pierwsze zdjęcie mnie rozwaliło :D Jaka cwaniara :D
 
reklama
gufi, sarka ale ładne mysiolinki:) Alicja taka delikatna ślicznotka, a Milusia z tymi pucolkami do wycałowania:)
Jejku faktycznie nam się grudniaki udały:) chociaż moja z listopada, ale sercem zawsze grudniowa:)
 
Gufi, Sarka .. śliczne maleństwa...
A Krolcia tekst na prawdę niezły :D...


A tutaj moje maleństwo... Trochę testosteronu nie zaszkodzi :)

Zdjęcie1312.jpg
Na spacerku "po paszport"....
Zdjęcie1316.jpg
Tylko żeby maż nie zobaczył :p
 
Ostatnia edycja:
Ewa super jest Franus:tak:Taka pociecha:-)Ja to chcialabym go zobaczyc w akcji jak ucieka z pokoju do kuchni:-D
Olcia cudne oczeta ma Oliwcia:tak:
Gufi te drobne rysy Alicji nie jedna bedzie jej tego w przyszlosci zazdroscic.Sliczna i taka delikatniutka:tak:
Smile ale twoj Antek to duuuuzy chlopczyk:tak:I do mamy bardzo podobny;-)
CandyC ksiezniczka jak z obrazka:-)

Krolcia dobre:-DU mnie tez same jajka i do tego kot to samiec:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry