reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria grudniowych maluszków

DSC_0043.jpg102_0962.jpgDSC_0046.jpgDSC_0047.jpgDSC_0024.jpg102_0960.jpg kilka zdjec z chrztu, bet był taki duzy ze małe nie widac :D

DSC_0012.jpg
 
reklama
gwiazdeczka ale się uwinęliście:) ja jeszcze nawet chrzestnych nie wybrałam na dobre:/
Wojtuś przesłodki. A w kościele był grzeczny?

powiem tak Wojtus daje nam popalic, ciagle płacze ale w kościele pomimo tego ze cała msze nie spał nie płakał moze przez chwilke troszke głosniej gaworzyl ale grzeczny jak aniołek, byłam w szoku :p
 
cwietka fajniutką ma czuprynkę Twoja królewna :-)
Ewa86 słodko się Twój synio uśmiecha:-):-)
Bodzia świetne foteczki :tak:urocza z Was rodzinka:tak::tak:
Mamolka uroczy przystojniaczek z Mikołaja;-):-)
89gwiazdeczka89 no kochana z chrzcinami to wszystkie nas wyprzedziłaś he he:biggrin2: istny słodziak z Wojtusia:biggrin2::biggrin2:
 
gwiazdeczka, faktycznie - chrzciny szybko zorganizowaliście :) Ale fajnie, że macie to już za sobą, ja się trochę tym stresuję... U nas w kościele są w drugą niedzielę miesiąca - planujemy małego chrzcić w lutym. A jak wyjdzie - zobaczymy.
 
Gwiazdeczka super maly wygladał. Ja tak szybko chrzciłam Lolka i teraz odmówiłam. I planujemy chrzcic jak będzie ciepło, szczegolnie, ze problemy z chrzestnymi mamy...
 
reklama
gwiazdeczka jetem pod wrażeniem jak szybko sie uwinelicie ze chrzcinami, my planujemy na 19 lutego. Albo mi ię wydaje albo Wojtu to cała ty :)

Kicia matko jedyna jaki ten twój syneczek jest rozkoszny!! :D I jakie ma duuuże usteczka!
 
Do góry