reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
o boziuuu Bodzinka, Antylopka, Aluśka, agaj - jakie śliczne dzieciaczki macie! :D


Antylopka - z Twojego synka to kawał chłopa:) faktycznie taki kalisz trochę hehe
Sunflower, mój niunio ma już 3 tygodnie, a ja modle się by wagą choć do 2900 dobił:/
 
Pięęęęękne dzieciaczki, nie moge się napatrzeć!!!!! :****

Antylopka hehehe jaki papuśniaczek przesłodki:-p

Aluśka Martynia ma sliczne oczka!:-)

agaj jaka subtelna kruszynka:-)

Bodzinka fajowe dzidziusie:-D

.........ja już chęęęęęęęęę swojeeeeeeeego!!!!!!!!!!!!!!!...........
 
Przesłodkie maleństwa - można zacałować na śmierć;-)
Antylopka - jak tylko zobaczyłam tę fotkę miałam skojarzenie, że Twój Adaś to słodka wersja Rysia Kalisza;-)
Ewwe - Borysek wygląda rewelacyjnie w tym kubraczku i bucikach.
Rozumiem,że to przemyślana strategia podrywu- mój Cypriano występuje w śpiochach, a Twój - taki elegancik:cool2:. Oooo, kochana - nie ciesz się za wcześnie. W niedzielę jadę na zakupy i bez garniaka dla Cypriana nie wracam:-D:-D Oliwcia padnie z wrażenia:tak:
 
reklama
A to moja sześciodniowa córcia. Zdjęcie robione wczoraj.
 

Załączniki

  • SAM_4818.jpg
    SAM_4818.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 120
  • SAM_4861.jpg
    SAM_4861.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 125
Do góry