reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
Bodzianka super kolaże robisz... kiedy Ty znajdujesz na to czas??? Fifi to chyba bardziej do Ciebie podobny co?
asjaa fajna karuzelka-gdzie kupilas?
Ale te nasze "grudniaczki" cudne....
 
Mam już 3 tygodnie :)



asjaa super masz syneczka,karuzelka tez mi sie podoba :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bodzianka super kolaże robisz... kiedy Ty znajdujesz na to czas??? Fifi to chyba bardziej do Ciebie podobny co?
asjaa fajna karuzelka-gdzie kupilas?
Ale te nasze "grudniaczki" cudne....
karuzelka to prezent:) wiem, że kosztowała około 70 zł
tak, wszystkie dzieci śliczne!!!!
 
Renczysia - co za przedziałek elegancki :) Też na początku walczyłam o fryzurę z przedziałkiem, ale Mąż mierzwi Franolowi włosy jak tylko do niego podchodzi, więc zrezygnowałam ;)
 
reklama
Bodzinka jak ty robisz takie fajne zdjecia?

Bodzianka super kolaże robisz... kiedy Ty znajdujesz na to czas??? Fifi to chyba bardziej do Ciebie podobny co?
asjaa fajna karuzelka-gdzie kupilas?
Ale te nasze "grudniaczki" cudne....
Robie na Photoscape i zajeło mi to wczoraj ok.10 min. Taka rozrywka.
Renczysia ale słodkości.
 
Do góry