reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria czerwcowych maluszków

Kasienka- twój mały wymiata. Moja jest z tego samego dnia i w sobotę turlać się zaczęła..do raczkowania ho ho:) jeszcze chwila spokoju. Twój to siłacz normalnie:)
 
reklama
KAsia, Nikoś jest niesamowity, CZAD po prostu!!! ja też już tak chcę!!!!!!!!!

Szymek zaczął raczkować jak miał niecałe 8 m-cy, tak jak Nikoś to raczkował jak miał 8 m-cy równe:
[video=youtube;khJtbEHuRlQ]http://www.youtube.com/watch?v=khJtbEHuRlQ&list=UUnevk5jw8iITEakmMtgEbQw& index=26[/video]
 
Ostatnia edycja:
DSCF2675.jpgDSCF2695.jpg
DSCF2689.JPG
Monika dzisiaj kilka razu usiadła z pozycji półleżącej i siedziała i to dość ładnie :) a tu to do sesji :p no ale piżamka w kropeczki zrobiła furorę :p musiała chyba każdej dotknkąć :p
o tu:
DSCF2669.jpg
a tu jaka już jest długa ;)
DSCF2647.JPG
 
Rysica, jeśli jej taki kolor zostanie, to będzie rewelacja! Śliczny, głęboki, niepowtarzalny :cool2:
 
Iwon - ale czy to w ogóle możliwe, żeby jej taki został?? on się od urodzenia prawie wcale nie zmienił... a u Twojego w końcu jaki wyszedł? brązowy?
 
Coś mój mąż poprzestawiał w aparacie i zdjęcia wychodzą nieostre, sorki, ale cała trójeczka moich dzieci ma takie ciemnoniebieskie oczka (jak ja zresztą).
 
reklama
Do góry