reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dorisday mam nadzieję że mi tez przejdzie ten wilczy apetyt w końcu. swoją drogą tak mi dziwnie z tą wagą, nie mówię że źle, ale od zawsze miałam kompleks zbyt chudych kostek, zbyt małych piersi i w dwu częściowym kostiumie wstydziłam się widocznego zarysu żeberek -(nie miałam wystająceych żeber, ale ich zarys ,co i tak mnie wkurzało).... a teraz.....mam balony, kostki są tłustsze, a żeberek nie widać! ehhh kurczę, chyba mogłabym się przyzwyczić, ale jest mi tak dziwnie.
 
reklama
Ja na razie daje rade w tym samym staniku, chociaz zrobil sie torszke bardziej ciasny w obwodzie, ale miseczka daje rade i tak sie zastanaiwam, czy urosne do tego samego rozmiaru co poprzednio czy bede musiala inwestowac w nowe staniki do karmienia
 
sliczne macie brzuszki, juz mozna dumnie nosic przed soba- w koncu powoli wszytskie zaczynamy juz 7 m-c:-)
 
A to mój brzuch i ja podczas wczorajszego biesiadownia na działce. Trochę jestem "nieuczasana", bo właśnie wyszłam z basenu;-). Jest to 28 tc +2 dni
 
Emilab sliczny brzusio :).
A oto moj .Zdjecie wczoraj robione .
 

Załączniki

  • 11072010(002).jpg
    11072010(002).jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 69
Emi- calkiem zgrabny brzusio masz, jak na 28 tc:tak:

Sarisa- o i u ciebie zaczyna byc cos cos widac hihi;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry