reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jejku, ale te Wasze brzuszki są śliczne, już takie okrąglutkie :-)

No to jeszcze mój z 35tc.: P140810_17.46[02].jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja wczoraj doszłam do wniosku, że najwyższy czas na jakąś sesję, bo tak się zbieram i w końcu przyjdzie październik... a ja mam tylko cotygodniową relację przyrostową, zero artyzmu ;-) Pozdrawiam.
 
ja kreski tez nie mam i synuś bedzie:):)





za to mam dużo rozstępów zazdroszcze wam tych śluicznych "czystych" brzuszków:zawstydzona/y::-(
 
sdc10050k.jpg
Efa
super!
a u mnie rozstep wielki na koncowce uda sie pojawil, szkdonik jeden, wredota i sie rozmnaza z tego co widze
SDC10050.jpg
moj 34 tydzien : )
sdc10050k.jpg
 
Ostatnia edycja:
monia140190, margerrita, dziękuję :-*

margerrita, nie martw się rozstępami, to już końcówka, chyba nie zaczną się jak szalone rozmnażać ;). Mam nadzieję! A brzusio super.
 
reklama
Dziewczyny brzusie macie śliczne :) takie okraglutkie i widać ,że ktoś tam jest :). Ja uwielbiam brzuszki w ciąży one są takie slodkie :).
Jeśli chodzi o kreske , to ja nie mam a dziewczynka w brzuszku. A rok temu moja przyjaciólka urodziła chłopca ,a kreske miała długaśną i ciemną wiec w to nie wierze . Miłego
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry