reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A to domek mojego maleństwa w 30 tyg i 2 dniu.
sierpien 228.jpg
 
reklama
tym czy mały czy duży brzuch to bym się nie przejmowała, bo ja ostatnio od kilku osób, wydawałoby się rozsądnych ;), w ciągu jednego dnia usłyszałam, że mam za mały brzuch jak na ten etap ciąży, a od innych, że taaakii duży... no cóż...
 
mnie ostatnio sie jedna baba zapytala czy mam blizniak :wściekła/y::wściekła/y:i, a jak powiedzialam, ze nie to stwierdzila, ze na pewno daty pomylilam i rodze we wrzesniu:wściekła/y::wściekła/y:. a jak bylam na szkole rodzenia to moj brzuch byl jednym z najmniejszych...

e-lona - sliczny brzusio
 
ej dziewczyny nie straszcie mnie z ta krecha, bo ja niby dziewczynke chcialam i to strasznie, ale podobno chlopak tam siedzi i ja juz mam wszystko niebieskie a kreche mam juz od dawna.....
 
przecież niebieski to bardzo ładny kolor i dla dziewczynki...
a tak w ogóle to nie wierzyłabym w przesądy... choć ja akurat i do usg mam ograniczone zaufanie...
 
E tam, ja też ostatnio usłyszałam od dwóch pań że dziecko na pewno będzie duże, bo brzuch mam jak bym już miała rodzić :D
 
a mi pani w sklepie powiedziała ze jak mam jej pyskowac to pierwsze powinnam sie zabrac za odchudzanie
 
pomijajac juz trafnosc oraz chamstwo wypowiedzi - co ma piernik do wiatraka?????????? ze niby tylko chudzi moga pyskowac?
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry