reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja zawsze miałam bardzo głęboki pępek, więc zauważyłam różnicę momentalnie, zresztą mój M. też bo uwielbia nos wsadzać w mój pępek ;] taki jakiś dziwak z niego
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :)
Jestem z przedziału listopadowe mamy 2010 i juz troszkę "obgadywałyśmy" Wasze brzuszki :)))) Bardzo Wam zazdrościmy bo też już byśmy chciały mieć podobnych rozmiarów :) Ahhh... No i najbardziej czekamy aż maleństwa zaczną się ruszać :) Ale jeszcze troszkę minie... Pozdrawiamy!!!
 
Witam :)
Jestem z przedziału listopadowe mamy 2010 i juz troszkę "obgadywałyśmy" Wasze brzuszki :)))) Bardzo Wam zazdrościmy bo też już byśmy chciały mieć podobnych rozmiarów :) Ahhh... No i najbardziej czekamy aż maleństwa zaczną się ruszać :) Ale jeszcze troszkę minie... Pozdrawiamy!!!
Ja z kolei czasem zagladam na brzuszki "wrzesniowe", tak z ciekawoscia podparuje, jak juz niedlugo bedziemy wygladac:)
 
A ja sobie dzisiaj w spodniach gumkę zainstalowałam bo jak się najem lub jak siadam to ciśnie i muszę rozpinać.
 
malutka_80 dopiero? to Ty musisz chudziutka być :) ja już od 2 miesięcy mam spodnie ciążowe z gumkami :)
 
ja tez nadal w zwyklych spodniach:) i juz od tygodnia testuje patent z gumka. Coraz czesciej wybieram jednak sukienki, getry i tuniki:)
W pracy jedynie spodni nie dopinam(od mundurku medycznego) i noszeje z pasem ciazowym - fajna sprawa
 
ja też noszę swoje spodnie sprzed ciąży niedopięte plus pas ciążowy, a do chudych nie należę :(
 
Też się zastanawiam nad kupnem tego pasa, ale na lato chyba się nie nadaje jak będzie gorąco.
 
reklama
Jak normalnie chodzę to muszę zapiąć bo mi spodnie z tyłka spadają ale jak siadam to gumka w ruch idzie żeby malucha nie cisnąć :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry