reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

dziewczyny brzuszki już macie niczego sobie, suuuuuper są:tak:

Kamika ale masz talent, kurcze też bym tak chciała, ale ja mam problem z przyszyciem guzika:-p, więc zostają mi gotowce.

Marti bluzeczka super, no brzuszek też oczywiscie,tylko mam radę, pierz ją ręcznie w letniej wodzie. Kupela tegoroczna majówka, tez taką miała (właśnie na tej stronie zakupiona) i skurczyła jej się o dwa rozmiary:-(. Nawet teraz po ciaży jest na nią przyciasnawa.

ja z takich bajeranckich bluzek mam z hasełkiem "WYCHODZĘ NA WIOSNĘ"
 
reklama
wow kamika, swietny pomysł i jak bardzo udany! :-)
gratuluję :tak:

ostatnio wyszywałam w podstawówce... zielony napis na bluzce: "nienawidzę Magdy P" bo mi ówczesnego bojfrenda ukradła :-p

teraz jestem za leniwa :sorry:
 
wow kamika, swietny pomysł i jak bardzo udany! :-)
gratuluję :tak:

ostatnio wyszywałam w podstawówce... zielony napis na bluzce: "nienawidzę Magdy P" bo mi ówczesnego bojfrenda ukradła :-p

teraz jestem za leniwa :sorry:

Alez się usmiałam :D
A pomysł z wyszywaniem swietny. Pod warunkiem, że się ma dwie prawe łapki do szycia :-D
 
ale macie swietne pomysly dziewczyny :-) pozwolicie ze ja tez nieco zgapie i zrobie tez sobie taka bluzeczke :-)
:tak::tak:jasne kochana do dziela i wklejamy tutaj nasze arcydziela :)
Ja musze szybko zakupic pare bluzek i tez bede robic choc jedna brazowa juz znalazlam tez nowa choc nie obcisla jak tamta ale brazowa i na niej wyszyje dwa buciki lub dwie lozki :) ja zwory tez zgapiam i jakos wyszlo :)
Kazda z nas to potrafi trzeba tylko wziasc nitke igle i jazda ;-);-):tak::tak:
Moze jeszcze dzisiaj zabiore sie za ta kolejna :tak:a jak nie to jakos w tygodniu jak przyjdzie malarz to z nudow bede siedziec i czekac az skonczy i bede tworzyc :tak:
 
o kurcze, kamikaa, podziwniam zapał :tak:
no ale jesli coś tak pięknie wychodzi, to sama przyjemność z pracy! :-)
 
dziewczyny brzuszki już macie niczego sobie, suuuuuper są:tak:

Kamika ale masz talent, kurcze też bym tak chciała, ale ja mam problem z przyszyciem guzika:-p, więc zostają mi gotowce.

Marti bluzeczka super, no brzuszek też oczywiscie,tylko mam radę, pierz ją ręcznie w letniej wodzie. Kupela tegoroczna majówka, tez taką miała (właśnie na tej stronie zakupiona) i skurczyła jej się o dwa rozmiary:-(. Nawet teraz po ciaży jest na nią przyciasnawa.

ja z takich bajeranckich bluzek mam z hasełkiem "WYCHODZĘ NA WIOSNĘ"
Dzięki za radę, będę prała ręcznie:)
 
KAMIKAA-super ta Twoja bluzeczka:-)bardzo mi się podoba, może tez spróbuję-chociaż raczej szyć nie umie....
Chciałabym taką z napisem-SKARB MAMUSI:-)
 
Mialam kupic sobie taki pas ciazowy alevnie ma brazowych a onnego nie chce dlatego postanowilam sobie takie nozki na bluzce wyszyc :)

Jasne fajowo miec orginalne ale jak oni za sama przesylke 60 zl bo to za granice to ja dzieki ,lepiej za te siano cos dzidzi kupie :) wlasnie pije kawe taka bardziej mleko z kawa i dzidzi chyba smakuje bo mnie tam smyra hi hi hi
http://www.mamaok.pl/ciazowy-blyszczace-stopki-kolorze-czarnym-p-98.html
 
KAMIKAA-super ta Twoja bluzeczka:-)bardzo mi się podoba, może tez spróbuję-chociaż raczej szyć nie umie....
Chciałabym taką z napisem-SKARB MAMUSI:-)
Swietny pomysl :) ja tez bym taka chciala ale jak napisze po naszemu to nikt tutaj nie bedzie wiedzial o co chodzi :tak:dlatego pozostane przy wzorkach :tak:a tobie proponuje i ja tez tak bede robic ze najpierw na bluzce kreda zrobie malunek jako pomoc bo bedzie wtedy latwiej wyszywac :) i gotowe musze kupic krede biala jutro lub cos podobnego co potem w praniu zejdzie ;-)
 
reklama
Mialam kupic sobie taki pas ciazowy alevnie ma brazowych a onnego nie chce dlatego postanowilam sobie takie nozki na bluzce wyszyc :)

Jasne fajowo miec orginalne ale jak oni za sama przesylke 60 zl bo to za granice to ja dzieki ,lepiej za te siano cos dzidzi kupie :) wlasnie pije kawe taka bardziej mleko z kawa i dzidzi chyba smakuje bo mnie tam smyra hi hi hi
http://www.mamaok.pl/ciazowy-blyszczace-stopki-kolorze-czarnym-p-98.html
a ja właśnie zamówiłam sobie pas ciążowy z nózkami i rączkami:)nice:)
Czekam na przesyłke....
 
Do góry