reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

reklama
a to znowu moj :))ja to mam chyba najwiekszy hihi
 

Załączniki

  • Obraz 004.jpg
    Obraz 004.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 81
A to dzisiaj na spacerku, brzuszek troche chyba widać:-)
sliczny brzusio i fajowa bluzka ,wlasnie chcialam taka zamowic ale oni zadaja 60 zl za sama przesylke :szok:wiec wzielam nitke i juz nogi i rece mam teraz biore sie za glowe ;-)wzielam nowa koszulke z H&M i zobaczymy co z tego bedzie :tak:jak skoncze wkleje fotke
 
sliczny brzusio i fajowa bluzka ,wlasnie chcialam taka zamowic ale oni zadaja 60 zl za sama przesylke :szok:wiec wzielam nitke i juz nogi i rece mam teraz biore sie za glowe ;-)wzielam nowa koszulke z H&M i zobaczymy co z tego bedzie :tak:jak skoncze wkleje fotke
No no:-) Koniecznie wklej fotkę;-) Jak wyjdzie bajecznie to możesz rozwinąc własny biznes:D Szycie na zamówienie i może termin porodu dodasz?;-):-)
Hmm.. świetny pomysł z tą igłą i nitka.. może i ja sobie uszyję;-):-)
 
OTO MOJE DZIELO :)
A swietny pomysl z tym wyszyciem terminu lub imienia :) pomysle o tym musze dokupic pare bluzek i do dziela :)


juz mam pare nowych pomyslow :)
Kupie sobie jeszcze biala ,brazowa i czarna koszulke one sa w H&M po 10 euro i to sa te specjalne ciazowe :) i wyszyje sobie takie swietne nozki :) bobasa na innej smoczek :) a jeszcze na innej date porodu :) jupiiiiiiiiiii ale bede miec zajecie :)
 
MOJ LUDZIK TROCHE Z BOKU ALE CO TAM SIANKO ZAOSZCZEDZONE :)
Jak kupie koszulki i wyszyje wszystkie 3 to tez wkleje foty :) a w mojej jutro ide do pracy zobaczymy na reakcje ludzi :) bo nie wiem czy wy zauwazylyscie ale duzo ludzi kobiety jak i mezczyzni patrza na brzuszki :) ja wczoraj spacerowalam z M i on tez to zauwazyl :) a teraz na brzuszku bedzie taka usmiechnieta BUZIA :)
 
reklama
Do góry