reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

reklama
śliczne brzuszki :-)
moniazuber- a kiedyś mówiłaś, że masz wielgachny brzuch ;-) moim zdaniem bardzo zgrabny :tak: ja mam podobny i każdy sie dziwi, że taki mały :-p
wczoraj byłam na szkole rodzenia i było ze 20 innych kobiet i ja miałam najmniejszy z nich, a tygodniowo byłam druga :-) jedna laska była w 33 tygodniu, a potem ja ;-) za to dziewczyna w 29 miała TAKI wielki, może ma bliźniaki ;-)
zrobię zdj z boku, to zobaczysz, że jest duży :tak: z przodu tak nie widać... on jest taki wystający, w zasadzie nie przytyłam nigdzie indziej i dlatego może tak mi odstaje :confused:
ja na szkole rodzenia jestem jedną z większych, ostatnio ćwiczyłam koło dziewczyny, która ma podobny termin do mojego, a brzuch jak z 5tego miesiąca,
nie ma reguły na te wielkości brzuszków ;-)
a położna mnie spytała, czy ja mam już termin na teraz :baffled: że taki duży brzuch...
tutaj bardziej zdj z boku:
picture12554.jpg

~~~~
tak więc moja Zosia ma osobisty "pałac łazienkowski" w moim brzuchu :-D

Marciaa może też zajmuje jakiś pałac, dlaczego nie? ;-)
przecież ludzie mieszkają w różnych warunkach, ja nikomu nie żałuję nawet 1500m2 (ogródek nawet się zmieści w środku :-D)
 
Ostatnia edycja:
moniazuber- faktycznie z boku widać, że masz brzusia :tak:
wygrałaś- mój jednak jest mniejszy ;-)
ale i tak szczęściara z Ciebie, w brzuszek Ci poszło i tyle :tak:
 
moniazuber-śliczny pałac:-D i faktycznie chyba tylko w brzuszek Ci poszło:tak: u mnie te 20 kg które przytyłam to niestety ale w nogach i tył... się umiejscowiło:szok:
 
reklama
Moniazuber Hahaha też mi się tak skojarzyło z tą piłką:-D:-D ale przytyłaś faktycznie tylko na brzuszku, żadnej drugiej brody, żadnego wielkigo tyłka. Ja też tak chceeeee:-p
 
Do góry