reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

mag -zycze wytrwalosci :-D
My pstrykamy Jasiowi duzo zdjec, a wywolywanie sie skonczylo jak mial mnie jwiecej pol roku - reszta w komputerze :-D Jakos sie trudno zmobilizowac do wybrania sposrod kilkuset tych naprawde wyjatkowych... :sorry2:
 
reklama
Dla mnie nie będzie z tym problemu. Uwielbiam takie różne ręczne robótki i cały czas robie takie rzeczy, wiec to dla mnie czysta przyjemnośc. Jeśli tylko uda mi się znaleźć wolną chwilę, to wiem, ze nadal bedę sobie dłubać w papierze :-D
 
śliczne brzuszki :-)
moniazuber- a kiedyś mówiłaś, że masz wielgachny brzuch ;-) moim zdaniem bardzo zgrabny :tak: ja mam podobny i każdy sie dziwi, że taki mały :-p
wczoraj byłam na szkole rodzenia i było ze 20 innych kobiet i ja miałam najmniejszy z nich, a tygodniowo byłam druga :-) jedna laska była w 33 tygodniu, a potem ja ;-) za to dziewczyna w 29 miała TAKI wielki, może ma bliźniaki ;-)
 
Z tym domem to chyba się koleżance pomyliło,pisząc 1500m może miała na mysli powieszchnię domu + teren ale napewno nie sam dom (musiałby to być pałac Łazienkowski) hahaha, a wracając do wypowiedzi ale nie pamietam juz kogo to ja nigdy nikomu nie zazdroszczę ani luksusu ani pieniedzy-to rzecz nabyta:tak:
 
reklama
Z tym domem to chyba się koleżance pomyliło,pisząc 1500m może miała na mysli powieszchnię domu + teren ale napewno nie sam dom (musiałby to być pałac Łazienkowski) hahaha, a wracając do wypowiedzi ale nie pamietam juz kogo to ja nigdy nikomu nie zazdroszczę ani luksusu ani pieniedzy-to rzecz nabyta:tak:
Albo jakiś Carrefour :-D
 
Do góry