reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

reklama
Kamikaa - pogubiłam się, czy piszesz do mnie, czy do Monizuber, czy może do Marcii :-D Coś mi ta ciąża ostatnio na mózg szkodzi :-D
 
mag349 pisalam do ciebie bo fotka robi wrazenie :)pisalam tez do Monizauber o tym arbusie bo taka faja pileczka i ten zielony kolorek :))Sorry za to chaotyczne pisanie :)
 
mag349 pisalam do ciebie bo fotka robi wrazenie :)pisalam tez do Monizauber o tym arbusie bo taka faja pileczka i ten zielony kolorek :))Sorry za to chaotyczne pisanie :)

A nic nie szkodzi :tak: Ale wolałam się upewnić :tak:
W każdym razie dziekuję. Fotki robiliśmy sami, z tym że mój Ł. jest fotografem :tak:
 
Super Mag :)) tez bym takie chciala ale naszym aparatem to zapomniej nio i moj M nie jest taki utalentowany a do obcego nie ide bo sie wstydze rozebrac taka gruba jestem :/No to bedzie twoj Maz dziecku fotki szczelal wow superrrrrrr:)
 
Mag super to zdjęcie. Ja też mam zamiar zrobić na pamiątkę kilka fotek, ale jakoś brak czasu ciągle. Mój mąż robi foty w ramach hobby i jak słyszę co musi kupić do aparatu i za ile to szok :szok:! A jak ma żonie zdjęcia zrobić, to kurcze zawsze coś. Moniazuber nie taki znowu z Ciebie arbuz, ładna piłeczka!
 
reklama
Dzięki dziewczyny! Jak to się mówi szewc bez butów chodzi, więc i nam jakoś wiecznie te zdjęcia nie po drodze były, a i tak mam wrażenie, ze w ostatniej chwili je zrobiliśmy. A przed kims obcym też bym raczej nago nie paradowała. Nawet jesli bym się przełamała, to nie byłyby takie naturalne :tak:
No, mój Ł. będzie Małemu robił foty, a ja będe ozdabiać albumy :-D Już się nie moge doczekać :tak:
 
Do góry